SALONA APMEKLĒJUMS

 

Vispārīgi

Katrs klients mūsu salonā ir gaidīts un īpašs, tāpēc lūdzam ierasties uz procedūrām precīzi noteiktajā laikā, jo laiks, ko kavēsiet, tiks atskaitīts no Jūsu procedūras. Laiku nav iespējams pagarināt, jo strādājam pēc stingra grafika.
Pirmo reizi apmeklējot mūsu salonu, Jums lūgs aizpildīt apmeklējuma karti (tas neattiecas uz pilnīgi visām procedūrām), kas ietvers medicīnisku informāciju, kā arī Jums lūgs parakstīt civiltiesiskās atbildības atrunu par sniegtās informācijas patiesumu un pareizību. Atsevišķu procedūru veikšanai mūsu speciālists veiks foto zonām, kas tiks apstrādātas, lai pēc noteikta laika varētu veikt salīdzināšanu un novērtēt rezultātus. Foto tiek uzņemts tā, lai netiktu atpazīta Jūsu personība. Ja apmeklējuma karte nav aizpildīta, procedūra netiek veikta.
Jūsu pienākums ir informēt mūs par jebkādām izmaiņām Jūsu apstākļos pirms ārstēšanas turpināšanas. Mēs arī paturam tiesības lūgt Jūs ik pēc 6 mēnešiem aizpildīt klientu veidlapu, lai mēs varētu atjaunināt savus ierakstus.
Personas dati, kas saņemti no klientiem, tiek aizsargāti saskaņā ar datu aizsardzības likumu. 
Dažos gadījumos, lai varētu veikt procedūru, var būt nepieciešama konsultācija un rakstiska atļauja no Jūsu ģimenes ārsta. Kamēr saņemsim atļauju no Jūsu ģimenes ārsta, mūsu speciālists tikmēr piedāvās citu procedūru.

Vecuma ierobežojumi

Dažām procedūrām ir noteikts vecuma ierobežojums.
Personām, kas jaunākas par 18 gadiem, ir jābūt vecāka vai aizbildņa pavadībā. Vecākam vai aizbildnim ir jāaizpilda un jāparaksta nepilngadīgās personas apmeklējuma karte.
Mēs paturam tiesības atteikt ārstēšanu visiem, kuri nav sasnieguši atbilstošo vecumu.

Trokšņi un mobilie telefoni

Lūdzam cienīt citus salona apmeklētājus un salonā uzvesties klusi un mierīgi.
Ar cieņu lūdzam savus klientus ieslēgt savos mobilajos tālruņos un citās ierīcēs klusuma režīmu.
Kaut arī mums ļoti patīk bērni, mēs ļoti priecāsimies, ja Jūs viņus atstāsiet mājās.

Procedūras

Brīdinām, ka procedūru ilgums var atšķirties no mājaslapā un citos mārketinga materiālos esošās informācijas, ņemot vērā katra klienta organisma īpatnības.
Brīdinām arī par to, ka ne visas procedūras der visiem klientiem. Ja procedūras laikā ir nepatīkamas izjūtas, nekavējoties brīdiniet speciālistu.
Brīdinām, ka mēs varam neveikt procedūru, ja mūsu speciālistam procedūra liksies Jums nepiemērota.
Ja pēc mūsu ieskatiem Jūsu izvēlētā procedūra Jums nebūs piemērota, mēs piedāvāsim citu.
Jebkuram no iepriekš minētajiem punktiem var tikt veiktas atkāpes, ja personīgi griezīsieties ar savu vēlmi mūsu administrācijā.

Personāla slimība

Diemžēl mums var gadīties atcelt Jūsu rezervāciju personāla slimības un ārkārtas situāciju dēļ. Gadījumā, ja mēs nevaram pārcelt Jūsu rezervāciju tajā pašā dienā, mums būs tā jāatceļ un jāpārreģistrē Jūs uz citu dienu.

Personisko priekšmetu zaudējums vai bojājums

Mēs nevaram būt atbildīgi par personisko priekšmetu nozaudēšanu vai bojāšanu salonā. Lūdzu, vienmēr turiet personīgās mantas pie sevis!

Atmaksāšanas politika - pakalpojumi

“BABOR Beauty Spa” visas mūsu procedūras veic kvalificēti speciālisti. Ja Jums ir bijusi procedūra, kura neapmierina, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar salonu. Mēs nevaram kompensēt nevienu procedūru, bet mēs nekavējoties izskatīsim Jūsu sūdzību.
Lūdzu, izrunājiet savas sūdzības ar speciālistu ārstēšanas laikā! Viņi uzmanīgi Jūs uzklausīs un darīs visu iespējamo, lai novērstu visas problēmas. Visas sūdzības jāizrunā vai nu ārstēšanas laikā, vai 24 stundu laikā pēc ārstēšanas.

Apmaksa

Jums ir jāmaksā saskaņā ar mūsu cenrādi par visiem pakalpojumiem, kurus mēs Jums esam snieguši.
Jūs varat mums maksāt par precēm un pakalpojumiem, izmantojot kādu no šīm metodēm:

  • skaidra nauda;
  • kredītkarte/debetkarte;
  • dāvanu karte.


Mums ir tiesības mainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma, bet Jūsu veikto rezervāciju cenas paliek spēkā.
Visas cenrādī norādītās pakalpojumu cenas ietver PVN.

 

Garantiju atruna; Atbildības ierobežojums

Mēs negarantējam, ka mūsu pakalpojuma izmantošana būs nepārtraukta, savlaicīga, droša vai bez kļūdām.
Jebkuram no iepriekš minētajiem punktiem, var tikt veiktas atkāpes, ja personīgi griezīsieties ar savu vēlmi mūsu administrācijā.

BABOR Beauty Spa Whatsapp
BOOKING