REZERVĀCIJAS UN ATCELŠANAS NOTEIKUMI

 

Rezervēt procedūru iespējams:


Iesakām izmantot tiešsaistes rezervēšanas sistēmu, kur var izvēlēties procedūru, speciālistu un sev ērtāko laiku.
Izvēloties rezervāciju rakstot WhatsApp vai e-pastu, Jūsu izvēlētais apmeklējuma laiks var būt jau aizņemts, kamēr esam saņēmuši Jūsu galējo apstiprinājumu, tāpēc labāk iesakām veikt rezervāciju internetā.
Apmeklējumi, kas pieteikti e-pastā un WhatsApp, nav spēkā, kamēr neesat saņēmis mūsu apstiprinājumu.
Ja Jūs izvēlaties vienu procedūru, bet salonā lūdzat veikt citu, mēs, iespējams, nevarēsim Jūs apkalpot, jo kāds no aparātiem var būt aizņemts.
Ja Jūsu laiks ir ierobežots, un mēs nevaram tūlītēji Jūs pierakstīt, mēs centīsimies piemeklēt piemērotu laiku, ierakstīsim Jūsu vārdu mūsu gaidīšanas sarakstā un mēģināsim Jums nodrošināt rezervāciju gadījumā, ja kāds atteiksies vai procedūru pārcels.

 

Atcelt rezervāciju iespējams:

 

24 stundu atcelšanas politika!

Mēs ļoti priecāsimies, ja informēsiet mūs par rezervācijas atcelšanu vai pārcelšanu vismaz 24 stundas iepriekš! Pretējā gadījumā mēs ieturēsim 50% no procedūras maksas. Neierodoties un par to nepaziņojot, tiek ieturēta pilna maksa – 100%. 
Abonementam, neierodoties un par to nepaziņojot, no abonementu kartes tiek atskaitīta maksa.
Ja apmeklējumi tiek atkārtoti kavēti, atcelti vai pārcelti, paziņojot par to pēdējā brīdī, mēs turpmāk rezervācijas brīdī varam pieprasīt pilnu priekšapmaksu.
Jebkurai procedūrai, kuras ilgums kopumā pārsniedz 1,5 stundu, mēs varam pieprasīt 50% priekšapmaksu no kopējās cenas.
Procedūru abonementi: rezervācijas brīdī tiek saņemta pilna maksa par visu kursu, un nauda netiek atgriezta. Procedūru kursi ir jāiziet norādītajā laika termiņā (par termiņiem mēs jūs informēsim, jo tie dažādām procedūrām atšķiras). Par procedūrām, kas nav veiktas līdz noteiktajam termiņam, un par nepabeigtiem procedūru kursiem nauda netiek atgriezta, kā arī, nepabeidzot procedūru kursu, mēs nevaram būt pilnībā atbildīgi par procedūras rezultātu.

Jau iepriekš pateicamies par sapratni,
BABOR Beauty Spa

BABOR Beauty Spa Whatsapp
BOOKING