Par Mums

Laipni lūdzam BABOR Beauty Spa Rīga!

Ir ļoti laba sajūta, kad ik rītu, atverot salona durvis, iespējams apzināties, ka to pašu dara vēl sešdesmit valstīs visas manas kolēģes plašajā pasaulē, kas strādā BABOR Beauty Spa salonos.

Tas, ko Tu piedāvā klientam, pašam no sirds ir jāmīl. Mūsu produkts ir rakstāms ar lielo burtu, jo daudzu gadu garumā Eiropā tas tiek uzskatīts par vienu no atzītākajiem zīmoliem profesionālās kosmētikas jomā.

Mēs pārstāvam vadošos aparātu ražotājus un piedāvājam pasaulē atzītas un efektīvas procedūras, kuras pieejamas Londonas un Beverlihilzas klīnikās.

Taču, lai salonā klienti allaž vēlētos atgriezties, nepietiek vien ar skaistu vidi. Šādai videi piestāv tikai vislabākie speciālisti, ar kādiem arī mēs varam lepoties. Visas mūsu meistares ir izglītojušās “BABOR” institūtā Vācijā.

Pie mums būsiet vislabāko speciālistu rokās!

MŪSU KOMANDA

Zane Dermatalogs
Zane
Dermatalogs
Kristīne Dermatalogs
Kristīne
Kosmētiķe ar medicīnas izglītību
Inga Kosmētiķe
Inga
Kosmētiķe, ārstniecības persona
Zane Dermatalogs
Aina
Kosmētiķe, ārstniecības persona
Aina Kosmētiķe
Svetlana
Kosmētiķe, ārstniecības persona
Antra Kosmētiķe
Antra
Kosmētiķe ar medicīnas izglītību
Annija Kosmētiķe
Annija
Kosmētiķe, ārstniecības persona

BABOR

Precīza ādas kopšanas māksla

ZINĀTNE

Tas viss sākās 1956. gadā ar vienu melnu rozi – bezgalīgā skaistuma simbolu. Kopš tā laika Vācijas uzņēmums “BABOR” ir bijis gan pionieris profesionālajā ādas kopšanā, gan uzstādījis jaunus standartus ādas kopšanas pētniecībā. Arī šodien mūs motivē tas pats pioniera gars, un mēs kaislīgi tiecamies attīstīt indivīda skaistumu un perfekciju.

PRECIZITĀTE

Ar visaugstāko precizitāti veidoto formulu sastāvā ietilpst inovatīvas aktīvās sastāvdaļas. Šo līdzekļu iedarbību uzlabo “BABOR” pieredzējušie kosmetologi, kuri spēj piedāvāt augstākās klases, īpaši pielāgotas luksusa procedūras, kas ir mērķētas uz maksimālu rezultātu.

REZULTĀTI

“BABOR” salonos inovatīvie ādas kopšanas līdzekļi tiek likti lietā, veidojot pārdomātas un ekskluzīvas procedūras, nodrošinot izcilus rezultātus un patiešām fantastiskas sajūtas.

Pie mums būsiet vislabāko speciālistu rokās!

BABOR Beauty Spa Whatsapp
BOOKING