Sejas procedūra BABOR after Sun – neļaus ādai vasarā kļūt par sažuvušu rozīni!

 

Sejas procedūra BABOR after Sun – neļaus ādai vasarā kļūt par sažuvušu rozīni!

„Sievietes, lūdzu, neaizmirsiet, ka arī vasarā sejas āda ir jākopj, veicot procedūras, kas ir piemērotas sejas ādas uzlabošanai tieši vasarā,” uzsver skaistumkopšanas salona BABOR Beauty SPA Alberts sertificētā kosmetoloģe Inga Saulīte. „Šādas procedūras mitrinās ādu, līdz ar to saules iedegums veidosies skaistāks, vienmērīgāks un arī noturīgāks, bet pats svarīgākais – tiks mazināta saules kaitīgā ietekme uz ādu. Pēc vasaras tā neizskatīsies pēc sažuvušas rozīnes…”

„Diemžēl ar šāda veida situāciju nākas saskarties ik rudeni. Daudzas manas klientes, kurām, veicot sejas procedūras, ir izdevies panākt labu rezultātu – gludāku un tvirtāku ādu, mazāk grumbiņu un novērstus pigmenta plankumus –, vasarā sejas ādas kopšanai atmet ar roku… Rudenī nākas secināt, ka sauļojoties ir radušās gan jaunas krunciņas, gan pigmenta plankumi. Taču to varētu novērst, uzturot ādu labā stāvoklī ar vasarai piemērotām sejas procedūrām,” uzsver kosmetoloģe Inga Saulīte.

Svarīgākais, kas ādai vasarā ir nepieciešams – tā ir dziļa un pamatīga mitrināšana, ko visefektīvāk iespējams panākt sejas procedūras BABOR after Sun rezultātā un kas tiek veikta skaistumkopšanas salonā BABOR Beauty SPA Alberts.

Galvenais efekts, ko procedūra nodrošina, ir tas, ka āda saules ietekmē nekļūst sausa, bet ir labi mitrināta un veselīga. Līdz ar to iedegums veidojas vienmērīgāks, pēc sauļošanās āda nelobās, attiecīgi arī iedegums saglabājas ilgāk. Turklāt šī procedūra paātrina ādas atjaunošanās jeb reģenerācijas procesu. Pateicoties tam, rudenī saules radītais posts ādai būs daudz mazāks – procedūra aizkavēs jaunu krunciņu veidošanos.

Kosmetoloģe Inga Saulīte stāsta: „Sejas procedūru BABOR after Sun esam veikuši cilvēkiem, kas atgriezušies, piemēram, no ceļojuma un pamatīgi apdeguši saulē. Pēc procedūras cilvēki stāsta, ka sajūtas esot fantastiskas – procedūra ļoti ātri nomierina un atvēsina ādu, turklāt piešķir tai izteiktu svaiguma sajūtu, un pats galvenais – perfekti mitrina ādu.”

Svarīgs ir arī fakts, ka vasarā pēc sejas procedūru BABOR after Sun veikšanas cilvēks var droši sauļoties, turklāt nav jābaidās no ādas pigmentu rašanās.

Lielu daļu skaistumkopšanas procedūru vasarā nemaz nav iespējams veikt tieši tā iemesla dēļ, ka saules ietekmē nereti veidojas ādas pigmentācija.

Sejas procedūra BABOR after Sun notiek šādi – sākumā kosmetologs attīra ādu, veicot maigas iedarbības enzīmu pīlingu, savukārt pēc tam ar skābekļa spiediena strūklu ādā tiek ievadīta hialuronskābe vai citas vērtīgas, ādai nepieciešamās vielas. Pirms procedūras norises kosmetologs iesaka, kādas aktīvās vielas konkrētā cilvēka ādai derētu vislabāk, piemēram, tie var būt mitrinoši fluīdi, kas efektīvi mitrina, atsvaidzina un atjauno ādu pēc sauļošanās, aktīvās vielas, kas padara ādu gludāku, novērš tās lobīšanos un uzlabo aizsargspējas pret apkārtējās vides ietekmi, vai arī citas ādai nepieciešamās vielas.

Protams, šīs procedūras norises gaitā ļoti nozīmīga loma ir arī skābeklim. Tam iedarbojoties uz ādu, paātrinās vielmaiņa, kā rezultātā ādā ievadītās vērtīgās vielas iedarbojas vēl efektīvāk.

Procedūras BABOR after Sun laikā āda saņem tik daudz skābekļa, kas ir līdzvērtīgi piecām pie jūras pavadītām stundām.

Skaistumkopšanas salona BABOR Beauty SPA Alberts kosmetoloģe Līva Gerharde uzsver: „Daudzi cilvēki šo sejas procedūru veic pirms nozīmīgiem pasākumiem, jo tā nodrošina ļoti ātru un acīmredzamu efektu – atsvaidzina ādu un noņem vasarai raksturīgo tūsku, maisiņus zem acīm, kā arī rada liftinga efektu, vienlaikus sīkās grumbiņas padarot nemanāmākas. Cilvēks pēc procedūras izskatās jaunāks un starojošāks!”