Celulītu neizdodas novērst?! Visticamāk, Tu neizmanto pareizos ieročus.

 

Kāpēc neskaitāmas sievietes Latvijā, izmēģinot visdaudzveidīgākās pretcelulīta procedūras, gūst labākajā gadījumā minimālu rezultātu? Salona BABOR Beauty SPA Alberts kosmetoloģe Inga Saulīte novērojusi: „Viens no iemesliem varētu būt saistīts ar to, ka sievietes bieži vien impulsīvi veic atsevišķas procedūras vai lieto pretcelulīta kosmētiskos līdzekļus, pat īsti nenoskaidrojot, kā tie iedarbojas un vai tie ir piemēroti konkrētajai sievietei.” 

Mazina celulītu, dedzina taukus un noņem tūsku!

Ja Jums ir apnicis samierināties ar celulītu un vēlaties no tā atbrīvoties, vispirms būtu nepieciešams konsultēties ar speciālistu, lai noskaidrotu sev piemērotākās pretcelulīta procedūras un kosmētiku. Tāpat der atcerēties, ka efektīvi novērst apelsīna miziņu var tikai tad, ja problēmu risina kompleksi. Piemēram, ļoti labu rezultātu iespējams panākt ar Doctor Babor vakuummasāžas terapiju. Ar to var vienlaikus nošaut vairākus zaķus – efektīvi novērst celulītu, mazināt tūsku, paātrināt vielmaiņu, kā arī nostiprināt saistaudus.

Lūk, kā norisinās Doctor Babor vakuummasāžas terapija! 

Procedūras pamatā ir vakuummasāža, ko kosmetologs veic ar īpašu aparātu. Tās uzdevums ir iekustināt limfu un asinsriti, veicināt organismā notiekošos vielmaiņas procesus.

BABOR Beauty SPA Alberts kosmetoloģe Līva Gerharde skaidro, kas tad īsti ir celulīts: „Būtībā tie ir nepareizas formas taukaudi, kas rodas tādēļ, ka limfa (zem ādas esošs šķidrums) un asinsrite necirkulē kā nākas, līdz ar to veidojas tā dēvētie limfas sastrēgumi.”

Ar vakuummasāžas palīdzību, limfai, asinsritei un vielmaiņai darbojoties ātrāk, taukaudi, kas veido celulītu, tiek sašķelti un izvadīti no organisma.  

Procedūras laikā vakuummasāža var tikt veikta visam ķermenim vai atsevišķām ķermeņa daļām, piemēram, kājām, vēderam, sejai.

Savukārt pēc vakuummasāžas ļoti svētīgi un noderīgi ir ādu pabarot, jo tā ir labi apasiņota un īpaši gatava uzņemt aktīvās vielas. Šī iemesla dēļ seko nākamais procedūras posms – maksimāli laba rezultāta panākšanai kosmetologs iemasē ādā izteikti iedarbīgus Babor kosmētiskos līdzekļus. Piemēram, ja mērķis ir novērst celulītu, tiek izmantots Doctor BABOR 3 D pretcelulīta krēms, kura sastāvā ietilpst aktīvās vielas, kas dziļi iesūcas ādā gan šķeļot zem ādas esošos taukaudus, gan arī vizuāli padarot ādu gludāku. Savukārt, ja ir nepieciešams pacelt un nostiprināt noslīdējušu ādu, tajā tiek iemasēts BABOR ACE vitamīnu krēms.

Līva Gerharde uzsver: „Vēl labākam rezultātam – sievietēm parasti iesakām kosmētiskos līdzekļus, kurus lietot mājās. Piemēram, celulīta novēršanai ļoti iedarbīgas ir Doctor Babor 3D pretcelulīta ampulas – tās koncentrētā veidā satur aktīvās vielas, kas iedarbojas pret celulītu.”

Savukārt vakuummasāžas terapijas noslēgumā tiek piedāvāta iespēja nobaudīt īpašo BABOR DETOX tēju, kas veicina tauku sadedzināšanu, organisma attīrīšanos un šlakvielu izvadīšanu.

Protams, pilnīgam rezultātam ikdienā ir nepieciešams uzņemt veselīgu uzturu un nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm.

Kādu efektu vēl nodrošina vakuummasāžas terapija? 

Tās rezultātā tiek pacelta un nostiprināta nošļukusi āda, piemēram, uz dibena, kājām, roku augšdelmiem, vēdera, dekoltē zonā. Tāpat ar šo procedūru var pacelt noslīdējušu sejas ādu – vaigus, lūpu kaktiņus, kā arī ļoti efektīvi novērst dubultzodu.

Sievietēm pēc grūtniecības vakuummasāžas terapija lieliski palīdz savilkt vēdera ādu, savukārt pēc ķeizargrieziena veicina labāku rētas dzīšanu, tā veidojas vienmērīgāka un vizuāli nemanāmāka. 

Vakuummasāžas terapija ir viena no efektīvākajām procedūrām, lai novērstu tūsku, smaguma sajūtu kājās. To bieži izvēlas topošās māmiņas, jo šī terapija ir viena no retajām procedūrām, ko var droši veikt arī grūtniecības laikā.

Sagaidi pavasari bez celulīta!

BABOR Beauty SPA Alberts speciālisti aicina sievietes jau tagad uzsākt pretcelulīta sprintu, veicot Doctor Babor vakuummasāžas terapijas kursu, lai pavasari sagaidītu ar gludāku, skaistāku ādu un slaidākām aprisēm.

Pirms kursa uzsākšanas speciālists sniegs Jums bezmaksas konsultāciju – novērtēs ādas stāvokli, celulīta stadiju, kā arī izveidos individuāli izstrādātu vakuummasāžas terapijas kursu. Kopumā kursā ietilpst desmit procedūras. Kosmetologs, protams, sekos arī līdz progresam – kursa vidū un arī beigās novērtējot sasniegto rezultātu.

Procedūra, cenas , online rezervācija>>>