Celulīts – tiec no tā vaļā ar masāžas palīdzību!

 

Celulīts uz dibena, kāju augšstilbiem, vēdera un roku augšdelmiem ir nekas cits, kā zem ādas izveidojušās nepareizas formas taukšūnas, kas veidojas tā iemesla dēļ, ka asinsrite un lifta necirkulē tik labi, kā vajadzētu. Un, lūk, arī atbilde – kā tikt vaļā no celulīta, iekustinot asinsriti un limfu! Vienkāršākais un patīkamākais veids, kā to iespējams panākt, ir klasiskā masāža. “BABOR Beauty SPA Alberts” sertificēta masāžu tehnoloģiju speciāliste Zulfija Davidova savā praksē ir pārliecinājusies, ka pareizi veikta klasiskā masāža patiešām ir brīnumains līdzeklis cīņā ar celulītu. Āda tiek labāk apasiņota, kļūst elastīgāka, gludāka, un celulīts ar katru reizi kļūst arvien nemanāmāks.

Pretcelulīta masāžu var veikt arī mājās, regulāri norīvējot ādu ar asāku cimdiņu. Lai celulīts samazinātos, nepieciešams norīvēt kājas visā to garumā, virzienā no apakšas uz augšu. Tāpat ļoti efektīva pretcelulīta procedūra ir kontrastduša, ko vispirms sāk ar vēsu ūdens strūklu, tad siltu, pēc tam atkal – ar vēsu.

Celulīts ir cieši saistīts ar gremošanas sistēmas, īpaši kuņģa un aknu, darbību. Tādēļ, ja Tev ir celulīts un Tu vēlies tikt no tā vaļā, pievērs pastiprinātu uzmanību tam, lai Tavs ikdienas uzturs ir veselīgs un sabalansēts. Protams, ļoti svarīgas ir arī fiziskās aktivitātes – staigā, nūjo, dejo, un celulīts Tev nesagādās raizes.