BABOR piedāvā jaunu kosmētikas līniju AGE ID Make Up

 

Vācijas vadošā ādas kopšanas zīmola BABOR jaunā AGE ID kosmētikas līnija piedāvā dažādus dekoratīvās kosmētikas līdzekļus, kuru sastāvā ietilpst aktīvās vielas un kas prezentē elastīgu toņu gammu, lai Jūsu āda izskatītos pārsteidzoši perfekta.

 

babor-dekorativa kosmetika

 

 

Jaunā kosmētikas līnija AGE ID – tas ir vācu ādas kopšanas zīmola BABOR uznāciens uz kosmētikas pasaules skatuves. Šī kosmētikas līnija, kas radīta sadarbībā ar grima mākslinieku Pīteru Šmidingeru, salonos būs pieejama no septembra. Tā skaistumkopšanas jomā ienesīs jaunas tekstūras un elastīgus toņus atbilstoši ikvienam ādas tipam.

„Sievietes skaistums rodas brīdī, kad viņa sāk kļūt pati par sevi,” uzskata Pīters Šmidingers, talantīgais perfektas ādas kosmētikas līnijas radītājs.

sejas puderis

 

Vislabākā kosmētika ir tā, kurā vienkopus apvienotas teicamas rūpes par ādu un īpašs aktīvo sastāvdaļu kokteilis. Āda ne vien izskatās labi kopta, bet šīs kosmētikas lietotāja var izbaudīt arī ilgtermiņa pretnovecošanās dubulto efektu. Kā pierādīts, āda kļūst tvirta, jauneklīgāka, un tā tiek aizsargāta pret brīvajiem radikāļiem, pateicoties sastāvā esošajiem polisaharīdiem, lumikolam (kas iegūts no mikroaļģēm), flavonoīdiem, vitamīniem un citām aktīvajām sastāvdaļām.

 

fondation serums babor

 

Šajā līnijā ietilpst seši dažādi tonējošie līdzekļi, tostarp AGE ID seruma tonālais krēms – īpaši jaudīgs tonālais krēms, kuram piemīt pretnovecošanās iedarbība, neskatoties uz pavisam vieglo, mitrinošo konsistenci. Tonējošo līdzekļu piedāvājums sākas ar minerālvielu tonālo pūderi – vieglas konsistences birstošo pūderi, kas labi noklāj seju, bet nesatur smaržvielas un vaskus. Tiek piedāvāti arī izgaismotāji, vaigu sārtumi, maskējošais krēms un maskējošais pūderis.

Āda labi izskatās, un tā saņem nepieciešamās rūpes – dubults vinnests!