Acīm, kas vēlas skatīt ko aizraujošu

 

Kuru acu ādas kopšanas kompleksu man izvēlēties, ja acu āda ir jutīga?

Meklēt ideālo acu krēmu ir tāpat kā meklēt ideāli piegulošus džinsus vai atrast vienreizēji labu skropstu tušu.  Vienmēr ir sajūta, ka nepieciešams atrast kaut ko labāku – manu vienīgo, neaizvietojamo!

Reizēm  sāk šķist, ka es prasu par daudz, jo ideālam acu krēmam vajadzētu palīdzēt  tikt galā ar novecošanās pazīmēm, kā arī padarīt kā nebijušus tumšos lokus zem acīm, kā arī plakstiņu pietūkumu pēc negulētām naktīm. Šai it kā vienkāršajai lietiņai vajadzētu atrisināt diezgan daudzas problēmas.

Taču tas nebūt nav vienkārši tā iemesla dēļ, ka āda acu zonā ir daudzreiz plānāka nekā pārējā sejas laukumā. Kolagēna un elastāna audi nav tik stingri, un zemādas tauku slāņa tur nepavisam nav. Ārējās vides un organisma iekšējie stresori bez problēmām atstāj savas pēdas, līdz ar to mīmikas krunciņas, vārnu kājiņas, tumšie loki un gaismas plankumi, kā arī asaru rievas, pietūkums un piepampums ir tikai sekas.

 

Skinovage PX pretgrumbu acu fluīds

Šis dziļās iedarbības acu fluīds ir īpaši izstrādāts sausai acu ādas zonai, kurā jau ir radušās krunciņas un grumbas. Šis aktīvo sastāvdaļu koncentrāts, ko uzklāj ar rullīša aplikatora palīdzību, stimulē hialuronskābes izdalīšanos ādā un efektīvi samazina sejas izteiksmes krunciņas.
Acu zonai tiek nodrošināta maksimāli dziļa un iedarbīga mitrināšana, kā rezultātā āda kļūst svaiga, jauneklīga un līdzena.

Magie_des_Augenblicks_Skinovage_Eye_Fluid

Skinovage PX atvēsinoša acu želeja

Nost ar sausumu, piepampumu, maisiņiem zem acīm un tumšajiem lokiem! Šī acu želeja, ko raksturo viegla, eļļu nesaturoša konsistence, manāmi atslābina ādu, atsvaidzina to un izlīdzina saspringto acu zonu. Šīs vieglās konsistences acu želejas priekšrocība ir tai piemītošais atvēsinošās masāžas efekts, kas ādu padara vitālu un tvirtu, samazinot piepampumu un maisiņus zem acīm jutīgajā acu ādas zonā.

Magie_des_Augenblicks_Skinovage_Cool_Eye_Gel

HSR īpašu tvirtumu nodrošinošs acu krēms

Neatkārtojams pretnovecošanās krēms. Kad kļūstam vecāki, mūsu āda zaudē elastību, kā rezultātā veidojas grumbiņas. Šī luksusa klases pretnovecošanās krēma sastāvā ir piecas īpašas kosmētiskās sastāvdaļas, kas būtiski novērš esošās grumbiņas, tostarp sejas izteiksmes krunciņas un gravitācijas izraisītās grumbiņas, vienlaikus uzlabojot ādas tvirtumu un elastību. Pateicoties liftinga efektam, acu zonas āda izskatās tvirtāka un gludāka, savukārt acs plakstiņi tiek pacelti.

Magie_des_Augenblicks_HSR_Eyecream

DOCTOR BABOR perfektais acu krēms

Intensīva ādas kopšana vienā mirklī. Ar šo brīnišķīgo acu krēma zīmulīti, pateicoties tā vienkārši lietojamajam atvēsinošajam rullīša aplikatoram un sastāvā esošajam Actiflow®, kā arī dabiskajiem mitrinātājiem, iespējams efektīvi samazināt maisiņus zem acīm, piepampumu un tumšos lokus, sīkās krunciņas un lielākas grumbas. Āda kļūst tvirtāka un stingrāka.

Magie_des_Augenblicks_DOCTOR_BABOR_Eyecream

 

ReVersive acu krēms ar pretnovecošanās efektu

Lai jūsu acis iemirdzas! Pateicoties unikālajai BABOR aktīvo sastāvdaļu formulai, kas satur Re-youth kompleksu, šī vieglā emulsija atjauno ādas jauneklīgo mirdzumu acu zonā. Kopumā ādas izskats iemanto vienmērīgu, tvirtu un līdzenu veidolu.

Magie_des_Augenblicks_ReVersive_Eyecream

 

Neatkarīgi no jūsu ādas īpašajām vajadzībām acu zonas jutīgajai ādai vienmēr ir jāpievērš īpaša uzmanība. Kā zināms, acis ir mūsu dvēseles spogulis…