Sejas procedūra – Jett Plasma Lift Medical

Kas ir Sejas procedūra – Jett Plasma Lift Medical?

Jett Plasma Lift Medical ir dabīgas atjaunošanas procedūra, kas tiek veikta ar kvazineitrālās plazmas jeb jonizācijas palīdzību, uzlabojot ādas turgoru un koriģējot grumbas.

Kam paredzēta Sejas procedūra – Jett Plasma Lift Medical?

Jett Plasma Lift Medical procedūras laikā tiek īstenota unikāla ietekmes forma uz ādas struktūru ar mērķi veikt novecošanās pazīmju korekciju. Šī metode ir unikāla saistībā ar tās delikātumu, pilnīgu kontroli pār procedūras procesu, rezultātu prognozēšanu un redzamu efektu bez ilgstoša atjaunošanās perioda.

Kādas ir Jett Plasma Lift Medical priekšrocības un ietekme?

Plazmas tehnoloģija nodrošina ļoti saudzīgu siltumenerģijas piegādi, kas veicina ādas atjaunošanās mehānismus un jauna kolagēna izstrādi bez jebkādiem epidermas (virspusējo ādas slāņu) bojājumiem. Gan procedūru kursa laikā, gan vairāku mēnešu garumā pēc tā dermā notiek ilgstošs kolagēna izstrādes process, līdz ar to samazinās grumbu dziļums un skaits.

Indikācijas / Jett Plasma Lift Medical procedūra paredzēta, ja Tev ir:

• Novecojusi un nogurusi āda;
• Samazināts ādas turgors;
• Noslīdējis sejas ovāls;
• Sīkas un dziļas grumbas, kā arī citas nobriedušas ādas problēmas.

Kontrindikācijas / Jett Plasma Lift Medical procedūru NEDRĪKST veikt, ja Tev ir:

• Kardiostimulators vai citas elektriskas ierīces;
• Grūtniecība;
• Onkoloģiskas saslimšanas;
• Metāliski implanti ķermenī;
• Iekaisumi un strutojoši elementi uz ādas procedūras zonā.

Lai iegūtu un saglabātu ilgstošu efektu, nepieciešams iziet procedūru kursu no 6 līdz 8 procedūrām ar vismaz 1 nedēļas intervālu.
Pēc kursa pabeigšanas efekts saglabājas līdz pat 6 mēnešiem, tomēr rekomendējam veikt 1 procedūru mēnesī, lai paildzinātu iegūto efektu.

Bezmaksas kosmetologa konsultācija

Veicot sejas procedūru skaistumkopšanas salonā “BABOR Beauty Spa Alberts”, iegūsi bezmaksas pieredzējuša kosmetologa konsultāciju par savu ādas tipu un stāvokli, ieteikumus, kam pievērst uzmanību, lai novērstu potenciālas ādas problēmas, un, ja problēmas jau ir, kā tās visefektīvāk risināt.

Procedūras cena: 120  (60min)  

 

  Pieteikties uz konsultāciju/procedūru: Tālr. 00371 22333131 E-pasts: info@baborbeautyspa.lv