MODELĒJOŠA PROCEDŪRA “SHAPING FOR BODY”

MODELĒJOŠA PROCEDŪRA “SHAPING FOR BODY”

Procedūra, kuras mērķis ir ķermeņa kontūru modelēšana un kuras pamatā ir tradicionālas un arī modernas masāžas metodes. Procedūrai ir izteikts liftinga efekts, tā lieliski kalpo priekšlaicīgas novecošanās profilaksei, kā arī nodrošina aizsardzību pret eksogēnas izcelsmes stresu.

Procedūra aktivizē visu orgānu darbību, uzlabojot klienta pašsajūtu. Vienlaikus tiek noņemts sasprindzinājums un enerģētiskie bloki, normalizējas dzīvības enerģijas plūsma, tiek noņemts sasprindzinājums muguras, kā arī kakla un spranda rajonā.

Turklāt procedūra sniedz enerģiju, noņem stresu un atjauno veselīgu miegu. Tiek sekmēti ādas vielmaiņas procesi, skābekļa un barības vielu piegāde ādai, kā arī ādas reģenerācija. Masāžas laikā un pēc tās uzklātie produkti ātrāk nonāk dziļi ādā un optimāli uzsūcas.

Procedūras laikā tiek izmantoti OGU UN ZĪDA sērijas produkti ar labvēlīgas iedarbības aromātu. Šo produktu sastāvā ir unikāli komponenti: pirmo reizi izmantotais un patentētais BABOR anti-age ingredinents – miecvielu pīlādža cilmes šūnu ekstrakts, ar minerālvielām un mikroelementiem bagātais Āhenes termālais ūdens, kā arī jaudīgais modelēšanas komplekss SHAPING, kura ietekmē samazinās tauku daudzums un tiek aktivizēta mikrocirkulācija.

Rezultātu var redzēt un sajust: āda ir daudz gludāka, tvirtāka un elastīgāka, bet siluets kļūst elegantāks.

.
.