Mikrodermabrāzija

babor dermabrazija

Mikrodermabrāzija – kam tā ir piemērota un kādas problēmas novērš? 

Mirkrodermabrāzija, ko dēvē arī par ādas slīpēšanu, ir sejas procedūra, ar kuru var tikt novērsti pigmenta plankumi. Efektīvāk zūd pigmenti, kas radušies saules vai hormonu ietekmē, piemēram, grūtniecības laikā. Jāņem vērā, ka visātrāk un parasti pilnībā izdodas novērst pigmenta plankumus, kas izveidojušies nesen, jo savlaicīgāk veiksi mikrodermabrāzijas procedūru, jo labāks būs rezultāts.

Mikrodermabrāzija arī atjauno ādu – izlīdzina sīkās grumbiņas – ap acīm, muti un uz pieres, kā arī nodrošina liftinga efektu – paceļ un nostiprina sejas ovālu.

Mikrodermabrāzija bieži tiek veikta arī sievietēm gados, kam problemātiskā ķermeņa daļa ir plaukstas, jo uz tām pigmenta plankumi ir visuzkrītošāk pamanāmi. Tiesa, ādas novecošās dēļ radušies pigmenta plankumi, (kam visvairāk ir pakļauta seja, kakls, dekoltē zona, plaukstas), ar mikrodermabrāziju var tikt padarīti vizuāli neuzkrītošāki, taču tos ne vienmēr izdodas pilnībā novērst.

Mikrodermabrāzija ir piemērota cilvēkiem, kam diskomfortu rada piņņu rētas uz sejas, pēc procedūras āda kļūst līdzenāka, piņņu rētas -vizuāli neuzkrītošākas. Tieši tādēļ šo procedūru iecienījuši arī vīrieši, jo viņiem biežāk ir piņņu radīti ādas bojājumi.

Kā arī vīriešiem mikrodermabrāzija ir ļoti noderīga, jo novērš ādā ieaugušus bārdas rugājus. Jau pēc pirmās procedūras bārdas rugāji vairs neieaug ādā.

Mikrodermabrāzija var tikt veikta jebkuram cilvēkam, tai skaitā grūtniecēm un cilvēkiem, kam ir alerģiska āda, jo procedūras laikā mehāniski iedarbojas uz ādu, netiek izmantotas nekādas ķīmiskas vielas vai lāzeri.

Mikrodermabrāzija – kā notiek procedūra?babor dermabrazija

Mikrodermabrāzija tiek veikta šādi – ar speciālu medicīnisku ierīci, kurai tiek izmantots uzgalis ar abrazīvām dimanta daliņām, tiek veikta ādas virsējā (raga) slāņa slīpēšana. Procedūras laikā uz ādu iedarbojas arī ar vakuumu, un šādā veidā tiek uzlabota asinsrite, limfas attece, tonizēta zemādas muskulatūra, tādejādi ar mikrodermabrāziju tiek panākts arī liftinga efekts.

Pēc tam, kad ādas virsējais (raga) slānis ir noslīpēts, “BABOR Beauty Spa Alberts” speciālisti veic ādas procedūras, izmantojot pasaulē zināmā zīmola “BABOR” kosmētiku.

Piemēram, ja ir nepieciešams panākt pigmentus balinošu efektu, izmanto efektīvus sērijas “Doctor BABOR Whitening Cellular” produktus. Savukārt, ja ir nepieciešams panākt ādu atjaunojošu, grumbiņas izlīdzinošu un liftinga efektu, izmanto “BABOR Skinovage PX” produktus.

Mikrodermabrāzija nav sāpīga vai nepatīkama sejas procedūra, protams, tās laikā zināmu iedarbību uz ādu var just.

Mikrodermabrāzija -cik ātri var gūt efektu?

Mikrodermabrāzija ādu padara gludāku, tvirtāku, tīrāku jau pēc pirmās procedūras. Taču, lai acīmredzami tiktu izlīdzinātas ādas grumbiņas un panākts liftinga efekts, vēlams sejas procedūru kurss, kopumā tās ir sešas reizes, procedūru atkārtojot ik pēc septiņām – desmit dienām.

Pēc tam, lai efekts būtu noturīgs, mikrodermabrāziju vēlams atkārtot reizi mēnesī.

Bezmaksas kosmetologa konsultācija.

Veicot mikrodermabrāziju skaistumkopšanas salonā “BABOR Beauty Spa Alberts”, iegūsi bezmaksas pieredzējuša kosmetologa konsultāciju par savu ādas tipu un stāvokli, ieteikumus, kam pievērst uzmanību, lai novērstu potenciālas ādas problēmas, un, ja problēmas jau ir, kā tās visefektīvāk risināt.

Mikrodermabrāzijas cena 45 EUR

Rezervējiet pakalpojumu

 

 Pieteikties uz konsultāciju/procedūru: Tālr. 00371 22333131 E-pasts: info@baborbeautyspa.lv