Masāžas

 

masage

Masāžas produktu sastāvā ir unikāli komponenti: pirmo reizi izmantotais un patentētais BABOR anti-age ingredients – Champagnerbirne šķirnes bumbierkoka cilmes šūnu ekstrakts, ar minerālvielām un mikroelementiem bagātais Āhenes termālais ūdens, kā arī citas sastāvdaļas un vērtīgas eļļas, kas ir neatsveramas ādas kopšanā.

Nosaukums Cena/Laiks
Klasiskā masāža LAIMS UN MANDARĪNS – intensīvi mitrina ādu. Piemērota ādas hidro-balansa atjaunošanai. Sastāvā ir atsvaidzinoši citrusaugi – saldie mandarīni un skābenie laimi, kas piepilda organismu ar jaunu enerģiju un efektīvi noņem nogurumu, kā arī uzlabo ādas elastību un padara to maigu. 50€(60min)
Klasiskā masāža PIPARMĒTRA UN LAVANDA – nomierina jūtīgu ādu. Ātri un efektīvi noņem stresu, samazina muskuļu hipertonusu, izlīdzina ādas reljefu un toni, pasargā ādu no ārējās negatīvās ietekmes. Maigais piparmētras un lavandas aromāts patīkami atslābina. 50€(60min)
Klasiskā masāža KAŠMIRA KOKS – piesātina un pabaro ādu, atjauno iekšējo spēku ar siltu koka aromātu, atjauno hidro-lipīdu balansu ādā, nodrošina intensīvu aizsardzību pret eksogēnas izcelsmes stresu un priekšlaicīgas novecošanās profilaksi. Nostiprina ādas imunitāti, izlīdzina ādas reljefu un padara to zīdaini maigu. 50€(60min)
KARSTO AKMEŅU MASĀŽA – relaksējoša ķermeņa masāža apvienojumā ar lavas akmeņu sildošo iedarbību lieliski atslābina un noņem spriedzi gan muskuļos, gan visā organismā kopumā.                                             60€ (60 min)
Muguras masāža  35 €

 Rezervējiet pakalpojumu

 

 Pieteikties uz procedūru: Tālr. 00371 22333131 E-pasts: info@baborbeautyspa.lv