Par mums

BABOR

Precīza ādas kopšanas māksla

ZINĀTNE

Tas viss sākās 1956. gadā ar vienu melnu rozi – bezgalīgā skaistuma simbolu. Kopš tā laika Vācijas uzņēmums BABOR ir bijis gan pionieris profesionālajā ādas kopšanā, gan uzstādījis jaunus standartus ādas kopšanas pētniecībā. Arī šodien mūs motivē tas pats pioniera gars, un mēs kaislīgi tiecamies attīstīt indivīda skaistumu un perfekciju.

PRECIZITĀTE

Ar visaugstāko precizitāti veidoto formulu sastāvā ietilpst inovatīvas aktīvās sastāvdaļas. Šo līdzekļu iedarbību uzlabo BABOR pieredzējušie kosmetologi, kuri spēj piedāvāt augstākās klases, īpaši pielāgotas luksusa procedūras, kas ir mērķētas uz maksimālu rezultātu.

REZULTĀTI

BABOR salonos inovatīvie ādas kopšanas līdzekļi tiek likti lietā, veidojot pārdomātas un ekskluzīvas procedūras, nodrošinot izcilus rezultātus un patiešām fantastikas sajūtas.

Laipni lūdzam BABOR Beauty Spa Rīga!

 

Ir ļoti laba sajūta, kad ik rītu, atverot salona durvis, iespējams apzināties, ka to pašu dara vēl sešdesmit valstīs visas manas kolēģes plašajā pasaulē, kas strādā BABOR Beauty Spa salonos.

Tas, ko Tu piedāvā klientam, pašam no sirds ir jāmīl. Mūsu produkts ir rakstāms ar lielo burtu, jo daudzu gadu garumā Eiropā tas tiek uzskatīts par vienu no atzītākajiem zīmoliem profesionālās kosmētikas jomā.

Taču, lai salonā klienti allaž vēlētos atgriezties, nepietiek vien ar skaistu vidi. Šādai videi piestāv tikai vislabākie speciālisti, ar kādiem arī mēs varam lepoties. Visas mūsu meistares ir izglītojušās BABOR institūtā Vācijā, mūsu masierei piemīt milzīga pieredze un zināšanas, savukārt nagu meistares veic savu darbu perfekti un veikli.

Pie mums būsiet patiešām vislabāko speciālistu rokās.

Kristīne Jakovļeva.

.

Gaidīsim Rīgā, Ģertrūdes ielā 9

Mūsu komanda

kristine jakovleva kosmetologs

Kristīne 

Kosmetologs ar medicīnas izglītību, BABOR trenere Latvijā

Mēs mīlam citus cilvēkus nevis par to, kādi tie ir, bet par to, kā viņi liek mums justies.

Paldies maniem klientiem, kas liek man justies vajadzīgai un laimīgai!

 

inga sulite kosmetologs

Inga 

Kosmetologs , ārstniecības persona

 

Skaistums slēpjas mūsu dažādībā. Svarīgākais- to saredzēt, saprast un nepazaudēt!

liva gerharde kosmetologs

Līva 

Kosmetologs, CIDESCO International diploma

Skaistums ir Dieva dāvana , bet tā saglabāšana ir cilvēka māksla.

kosmetologs6

Aina 

Kosmetologs , ārstniecības persona

 

svetlana kocuba kosmetologs

 Svetlana

Kosmetologs , ārstniecības persona 

 

Dana 

Kosmetologs , ārstniecības persona

 

inga murmslniece manikire

Inga 

Nagu kopšanas speciālists

Skaistas un koptas rokas – Jūsu vizītkarte!

 

Kosmetologs ir skaistuma procedūru speciālists. Kosmetologs ir speciālists, kam mēs uzticam sevi, līdz ar to mēs sagaidām profesionālu attieksmi un kvalitatīvu pakalpojumu. Mūsu zinošais, profesionālais un sirsnīgais kolektīvs gaida ciemos tieši Jūs. Izvērtējot Jūsu ādas tipu, mūsu kosmetologs ieteiks Jums visatbilstošāko un vispiemērotāko procedūru. Mēs nodrošināsim Jums iespēju aizmirst ikdienas steigu, atbrīvot ķermeni un prātu, kā arī sniegsim Jums papildu enerģiju, pozitīvisma devu un skaistuma brīnumu…