Kosmētiskās injekcijas

Kosmētiskās injekcijas medicine treatment

Ikreiz, kad smaidām vai savelkam seju neapmierinātā izteiksmē, sejas muskulatūra saraujas, laika gaitā radot tā dēvētās dinamiskās grumbiņas. Tāpat arī, neguļot naktīs, uzturoties nevēdinātās telpās, aizraujoties ar smēķēšanu vai pārspīlētu sauļošanos, tiek paātrināts grumbu veidošanās process. Kā atbrīvoties no grumbām un piešķirt ādai veselīgāku izskatu?

Kosmētiskās injekcijas – tā ir mūsdienu skaistumkopšanas sniegtā iespēja bez ķirurģiskas iejaukšanās uz laiku novērst ādas novecošanās gaitā radušās grumbas un mīmikas krunciņas, netraumējot ādu, uzlabojot tās tvirtumu un elastību, kā arī vienlaikus padarot ādu gludāku un vizuāli jaunāku.

green-inject

Green Injections – „PACIENTA DROŠĪBAS FILOZOFIJA”

Green Injections jeb Zaļās injekcijas – ir jauns kvalitātes standarts, saskaņā ar kuru katrs injekciju materiālu ražošanas solis, katrs posms ir pakļauts stingrai kontrolei.

 .

Green Injections izmanto unikālu, tikai visaugstākās kvalitātes un tīrības hialuronskābi, kas nesatur nekādus (!!!) piejaukumus un konservantus.

Hialuronskābe preparātos IAL-SystemIAL-System ACP, IAL-System DUO un Bioexpander nesatur neko, kas varētu kaitēt pacientam gan uzreiz pēc procedūras veikšanas, gan arī jebkurā citā laikā pēc tās.

Green Injections – tas ir darbs ar pacienta estētiskajām problēmām bez riska šodien un ar drošu pārliecību rīt! Āda paliek veselīga, audi dzīvo pēc fizioloģiskiem kanoniem, un par skaistumu nav jāmaksā ar risku.

 

Filleri

Grumbu izlīdzināšanai uz pieres, ap lūpām un acīm tiek izmantoti filleri – šķidri implanti, kuru uzdevums ir piepildīt grumbu ar materiālu, kas „iekritušo” grumbas ādu paceļ uz augšu un izlīdzina. Ar filleru palīdzību iespējams arī palielināt lūpu apjomu, nedaudz izmainīt vaigu, zoda vai deguna formu, kā arī pacelt „noslīdējušus” vaigus.

Filleru ievadīšana – tā ir injekcijas procedūra, kuras laikā vidējos un dziļos dermas slāņos tiek ievadīti speciāli preparāti, kas veic vizuālu korekciju. Turklāt Itālijā izstrādātie Regenyal Idea filleri, ar kuriem strādājam, veic ne vien vizuālu korekciju, bet arī  dabiskā veidā iesaistās ādas vielmaiņas procesos, padarot to elastīgāku un tvirtāku, turklāt tie ir arī pilnībā biodegradējami.

Regenyal Idea  – tas ir monofāzes intradermālais filleris uz hialuronskābes bāzes
25 mg/ml, kas nesatur olbaltumvielu atliekas. Regenyal Idea ir kompāniju
Regenyal Laboratories un Fidia Farmaceutici S. P. A. (Itālija) kopīgi izstrādāts preparāts. Regenyal Idea izgatavošanā izmanto to pašu hialuronskābi, kas tiek lietota augstas kvalitātes preparātu IAL-System un IAL-System ACP ražošanā.

Monofāzes filleris Regenyal Idea ļauj nodrošināt pastāvīgu blīvumu ar vienmērīgu šķērssaikņu izplatīšanu, samazinot iekaisuma procesu veidošanās risku un negatīvās blakus parādības pēc procedūras veikšanas, kas bieži parādās, ja procedūras gaitā tiek izmantoti materiāli ar nepastāvīgu viskozitāti un blīvumu.

 

Pamatīpašības:regenial_idea_pirms_pec

 • Absolūta tīrība;
 • BDDE minimālā koncentrācija;
 • Nesaistītās HS trūkums;
 • Liela viskoelastība;
 • Laba ekstrūzija;
 • Augsta bioloģiskā saderība ar audiem.

Filleru ievadīšanas procedūra ilgst 30–60 minūtes. Preparāts tiek ievadīts ar ļoti plānu mikroadatu tieši ādas problēmzonā. Speciāla atsāpināšana nav nepieciešama, bet, vadoties pēc klienta vēlmēm, ir iespējams izmantot lokālo anestēziju – lidokaīnu saturošu krēmu.

Ādas atjauninošais efekts ir redzams uzreiz pēc procedūras, bet neliels apsārtums un pietūkums var saglabāties vēl pāris dienas.

Preparātam pakāpeniski uzsūcoties, vizuālais efekts laika gaitā mazinās. Šī iemesla dēļ nemainīga izskata saglabāšanai ir nepieciešams veikt regulāras procedūras reizi 6–12 mēnešos. Atkārtoto procedūru laikā ir nepieciešams jau mazāks produktu daudzums. Ja tiek veikta viena procedūra, tās rezultāts saglabājas 8–12 mēnešus.

 .

Bio-expander

Bio-expander paredzēts hipovolēmiskās destrukturizācijas korekcijai, kuras laikā tiek īstenota ādas turgora samazināšana, kas notiek kopā ar tauku pakešu pārvietošanu uz vidējo un apakšējo sejas trešdaļu un kā rezultātā tiek veiktas sejas kontūru izmaiņas un audu dehidratācija.

Apjoma radīšanai preparātu var izmantot pieres, vaigu kaulu zonā, lūpu stūrīšos, periorālā zonā, mandibulārā zonā, kā arī deniņu zonā. Ar Bio-expander palīdzību iespējams veikt korekciju periorbitālai zonai, asaru un palpebro – malāro rievu zonai. Visos šajos gadījumos preparāts ļauj panākt maksimāli dabisku korekciju. Preparātu ievada augšējos hipodermas slāņos divpusējas iedarbības atbalstam uz dermu un hipodermu.

 

Pateicoties zemajai viskozitātei un augstajai elastībai, Bio-expander ir viegli ievadāms hipodermā un labi tajā izplatās, atjaunojot dabisko apjomu. Preparātu var ievadīt virspusējos hipodermas slāņos, tādā veidā radot atbalsta „buferi”, kas mijiedarbojas ar audiem divos virzienos (derma un hipoderma). Pacienti pēc šīs procedūras atzīmē tūlītēju dabiskā apjoma atjaunošanas efektu, savukārt laika gaitā – izteiktu ādas kvalitātes uzlabošanos (tvirtums, elastība, krāsa).

 

Preparāts paredzēts hipovolumetrisko destrukciju korekcijai.

Bio-expander – medicīnisks preparāts ar augstu difūzijas pakāpi, hidratāciju un implantāta elastību.

 

Bio-expander ievadīšana nodrošina trīskārtēju efektu:

 • Restrukturējošu;
 • Volumetrisku;regenyal_idea_bio_expander_pirms_pec
 • Hidratējošu.

 

 

 Biorevitālizācija

Biorevitalizācija ir viens no mezoterapijas paveidiem – lielisks risinājums ādas novecošanās procesu profilaksei un aizkavēšanai. Tā ir ādas dziļā mitrināšana bez ķirurģiskas iejaukšanās, veicot hialuronskābes mikroinjekcijas tieši ādā. Tās mērķis ir atjaunot ādā zudušās hialuronskābes rezerves un padarīt to veselīgu, svaigu un starojošu.

IAL-SYSTEM – dabiskas hialuronskābes standarts biorevitalizācijai un grumbu korekcijai. IAL-SYSTEM™ ļauj atjaunot ideālu ādas fizisko stāvokli, veidot no jauna un ilgstoši uzturēt tādu stāvokli, kad iespējama optimāla šūnu funkcionēšana.

Preparātam IAL-SYSTEM™ piemīt prolongēta iedarbība, pateicoties tā koncentrācijai, kas 40-70 reizes pārsniedz endogēnās hialuronskābes koncentrāciju. Tas palīdz HS ilgstoši palikt audos. Patiešām, pēc pakāpeniskas homogenizēta preparāta ievades notiek tā lēna uzsūkšanās audos, kas noslēgumā rada HS koncentrācijas samazināšanos līdz fizioloģiskai normai. Pēc tam sāk darboties normāli katabolisma procesi.

Ial-System – klīniskās īpašības

 • Aktīvi stimulē fibroblastu proliferāciju un mikrocirkulārās gultnes augšanu;
 • Ātri palielina mūsu pašu hialuronskābes sintēzi (sākot no 5. dienas);
 • Preparāta maksimālais iedarbības laiks 10-14 dienas;
 • Izteikta klīniskā efekta ilgums 2-3 mēneši;
 • Izmanto pastāvīgi ļoti sausas ādas gadījumā;
 • Tiek lietots pirmajā kombinētā protokola posmā vai arī apvienojumā ar procedūru  IAL-System ACP®.

Hialuronskābe, kas revitalizācijas procedūrā tiek injicēta, ir identiska mūsu organismā esošajai hialuronskābei. Tā ir atbildīga par mūsu ādas tonusu, elastīgumu un krāsu. Hialuronskābei piemīt spēja saistīt mitrumu ādā un kavēt ūdens iztvaikošanu, pasargājot ādu no deformācijas, grumbu veidošanās un vītuma. Diemžēl jāatzīst, ka nobriedušai ādai pamazām parādās šīs noderīgās skābes deficīts, tāpēc to nepieciešams atjaunot.

Biorevitalizācijas procedūrā izmantotais hialuronskābes preparāts IAL-System ļauj atjaunot ideālu ādas fizioloģisko stāvokli. Ievadot preparātu ādā, tā sāk darboties „uzlabotā režīmā” – pēc procedūras ādas šūnas sāk strādāt kvalitatīvāk, āda tiek labāk apasiņota, un krunkas izlīdzinās.

Indikācijas:

 • Sausa, vīstoša āda;
 • Jebkuras etioloģijas ādas dehidratācija;
 • Turgora un elastīguma samazināšanās;
 • Grumbas;
 • Fotonovecošanās, stress, smēķēšana, ādas sagatavošanas un/vai atjaunošanas procedūras: pīlingi, slīpēšana ar lāzeri, dermabrāzija, plastiskās operācijas.

Biorevitalizācijas efekts saglabājas līdz 12 mēnešiem, vecāka gadagājuma klientiem – 6 līdz 8 mēnešus. Lai iegūtu maksimāli efektīvu rezultātu, ādas novecošanās problēmu risināšanai revitalizācijas procedūru parasti iesakām veikt divas reizes gadā. Taču procedūras vēlamais biežums katram klientam tiek noteikts individuāli.

 

.

Nosaukums Cena
Biorevitalizācija   130-200 EUR
Filleri  1ml 240 EUR
Bio-Expander  1ml 240 EUR
 Konsultācija   30 EUR