Ķīmiskie pīlingi – SCULPTURA PEEL

KAS IR SEJAS PROCEDŪRA SCULPTURA PEEL?

Sculptura Peel ir inovatīvs divfāžu virsslāņa pīlings, kas paredzēts ādas ārstēšanai, atjaunošanai un terapijai.

KĀDI IR SCULPTURA PEEL IEDARBĪBAS PRINCIPI?

Sculptura Peel pamatā izmanto patentētu Alfa/Beta skābju kompleksu (glikolskābe, pienskābe, salicilskābe, mandeļskābe) dažādās koncentrācijās, kas nodrošina individuālu pieeju noteiktu estētisko problēmu risināšanai, piemēram:
SCULPTURA PEEL SENSITIVE SKIN – plānai, jutīgai, kairinātai ādai, kas padara to blīvāku un noņem apsārtumu;
SCULPTURA PEEL NORMAL SKIN – jebkura tipa ādai, jebkuram vecumam, ko izmanto vidējas pakāpes fotonovecošanās gadījumā, kas samazina virsējās grumbas, uzlabo ādas tekstūru un atjauno ādas mirdzumu;
SCULPTURA PEEL ACNE – ādai ar akne, taukaina dermatīta un strutainu pumpu ārstēšanai, kas attīra ādu un izlīdzina post-akne rētas;
SCULPTURA PEEL DYSCROMIA – jebkura tipa ādai ar dažāda veida pigmentācijām, kas noņem virsējo melanīna slāni un aizkavē atkārtotu tā veidošanos;
SCULPTURA PEEL STRONG – stipras fotonovecošanās un vecuma radītu ādas izmaiņu gadījumā, kas samazina grumbas, uzlabo ādas tekstūru un atjauno ādas mirdzumu.

KĀDAS IR SCULPTURA PEEL ĪPAŠĪBAS UN PRIEKŠROCĪBAS?

Sculptura Peel procedūras laikā tiek nodrošināta pakāpeniska skābes un aktīvo komponentu iedarbība, kā arī specifiskas formulas, kas ir speciāli adaptētas dažādu estētisko problēmu risināšanai.
Kā galvenās Sculptura Peel priekšrocības var minēt viegli kontrolējamas reakcijas, maksimālu efektu un individuālas terapijas iespējas.
Lai iegūtu un saglabātu ilgstošu efektu, nepieciešams veikt vismaz 4 procedūras ar 14 dienu intervālu (procedūru skaits un biežums var atšķirties atkarībā no ādas stāvokļa un problēmas).

SCULPTURA PEEL SEJAS PROCEDŪRAS KONTRINDIKĀCIJAS:

* Herpes akūtā fāze;
* Vīrusu saslimšanas;
* Roakutāna lietošana;
* Grūtniecība, laktācijas periods;
* Individuāla komponentu nepanesība.

KĀ PIETEIKTIES  PROCEDŪRAI?

Ietaupiet savu laiku un ērti rezervējiet procedūru vai konsultāciju elektroniski:

 

ONLINE REZERVĀCIJA

 

Vai zvaniet: +37122333131

SCULPTURA PEEL CENAS

Nosaukums  ​Cena
SCULPTURA PEEL – seja 60 EUR

Pirms procedūru cikla sākšanas Jūs aprunāsieties ar mūsu sejas kopšanas speciālistu, kas sniegs pilnvērtīgu konsultāciju. Speciālists kursu sagatavo katram individuāli.
Uz tikšanos BABOR Beauty Spa!