IONTO LIFT lifings – efektīvi pacels arī izteikti noslīdējušu ādu

 

liftinga proceduras

Ionto lift lifings – efektīvi pacels arī izteikti noslīdējušu ādu

Ionto lift liftings – kādā vecumā tas ir nepieciešams?

Ionto lift liftings ir ieteicams gan sievietēm, kuru āda ir tikko sākusi noslīdēt, veicot profilaktisku iedarbību un palīdzot ilgāk saglabāt dabīgu ādas tvirtumu, gan arī dāmām, kuru sejas āda jau ir izteikti noslīdējusi. Ionto lift liftinga procedūru kursa gaitā āda tiks pacelta un nostiprināta, vienlaikus izlīdzinot grumbiņas. Tāpat šīs liftinga sejas procedūru rezultātā būtiski tiek uzlabota arī asinsrite un limfas attece, līdz ar to āda tiek labāk “pabarota”, būtiski uzlabojas sejas krāsa un ādas elastība.

Ionto lift liftings – kā notiek sejas procedūra? 

Ionto lift liftinga sejas procedūras efektivitāte slēpjas tajā, ka tās norises laikā  tiek nostiprināti sejas muskuļi. Tas notiek šādi – kosmetologs ar medicīnisku ierīci iedarbojas uz sejas muskuļiem, kas ir atbildīgi par to, lai noturētu ādu, un procedūras laikā tiek raidīti elektroimpulsi. Šāda liftinga procedūra sejas muskuļiem sniedz līdzvērtīgu treniņu, kādu ķermeņa muskulatūrai var nodrošināt sporta zāles apmeklējums. Ionto lift liftinga procedūras laikā iespējams novērot un sajust, kā muskuļi viegli trīc.

Ionto lift liftinga procedūra tonizē un nostiprina sejas muskuļus problemātiskajās zonās. Piemēram, šī procedūra tiek izmantota tad, ja nepieciešams pamatīgāk pacelt vaigus vai acu plakstiņus, efektīvāk atjaunot kakla ādu utt.

Ionto lift liftings – cik ātri varēs redzēt liftinga efektu? 

Ionto lift liftinga procedūras efekts ir redzams jau pēc pirmās reizes, āda kļūst ievērojami tvirtāka un elastīgāka. Taču ir jāņem vērā fakts – lai liftinga efekts būtu paliekošs, tiktu pacelti vaigi, lūpu kaktiņi un acu plakstiņi, ir nepieciešams iziet pilnu ionto lift liftinga procedūru kursu, kas ietver 5-6 apmeklējuma reizes.

Liftings profilaksei mājas apstākļos

Arī mājas apstākļos iespējams veikt procedūras, kas palīdz saglabāt dabīgu ādas liftingu. Piemēram, būtu ieteicams izvairīties no ieraduma atspiest vaigus un zodu dūrēs vai gulēšanas laikā iespiest vaigus spilvenā, jo tādējādi iespējams veicināt ādas noslīdēšanu. Tāpat mājas apstākļos var tikt veikta liftinga procedūra, uzklājot uz sejas vēsas un siltas kompreses. Lai tiktu panākts efekts, liftinga procedūra jāiesāk un jāpabeidz ar vēsu kompresi. Vēl efektīvākus rezultātus iespējams panākt tad, ja pēc kompresēm āda tiek “pabarota”, tai tiek uzklāts serums ar liftinga iedarbību vai liftinga sejas maska.

Kosmetologs konsultē bez maksas

Ja vēlaties izmēģināt ionto lift liftinga sejas procedūru, pirms tam ļoti lietderīgi būtu apmeklēt kosmetologa konsultāciju. Salonā BABOR Beauty Spa Alberts tai var pieteikties un saņemt bez maksas. Kosmetologs novērtēs Jūsu ādas stāvokli, ādas noslīdēšanas pakāpi un problēmzonas, kā arī noteiks, kādas liftinga procedūras būtu ieteicamas, kāds ir vēlamais procedūru kurss un intensitāte.

Ionto lift liftinga cena 48 EUR

 

 

 Pieteikties uz konsultāciju/procedūru: Tālr. 00371 22333131 E-pasts: info@baborbeautyspa.lv