IONTO MEZO – maiga alternatīva injekciju un pildvielu procedūrām.

mezoterapija

KAS IR SEJAS PROCEDŪRA IONTO MEZO?

Ionto Mezo ir skaistumkopšanas procedūra sejai, kuras norises laikā ar aparāta palīdzību notiek aktīvu vielu ievadīšana dziļākajos ādas slāņos.

KAM PIEMĒROTA SEJAS PROCEDŪRA IONTO MEZO, UN KĀDI IR TĀS IEGUVUMI?

Ionto Mezo procedūra piemērota ādai, kurai nepieciešama intensīva mitrināšana, zudis ādas tonuss, novērojams pārmērīgs sausums, sīkas krunciņas un neveselīgs ādas tonis.

Pēc procedūru kursa iziešanas ievērojami uzlabojas ādas mitruma līmenis, tā kļūst elastīgāka, un būtiski samazinās smalkās krunciņas. Tāpat ir novērojama ādas reljefa izlīdzināšanās un ādas krāsas uzlabošanās.

KĀDAS IR SEJAS PROCEDŪRAS IONTO MEZO PRIEKŠROCĪBAS?

Ionto Mezo – tā ir maiga alternatīva injekciju un pildvielu procedūrām.

Aparāta priekšrocība slēpjas tajā, ka apstrādāta tiek visa sejas āda, veicinot fibroblastu, kolagēna un elastīna ražošanu. Kopumā uzlabojas vispārējais ādas stāvoklis, un atkarībā no aktīvā seruma izvēles tiek risinātas konkrētas ādas problēmas:

IONTO MEZO  procedūra ir jūtama, taču nav sāpīga.

.

IONTO MEZO Vitamin C+  

C vitamīns ir viens no spēcīgākajiem antioksidantiem, kas neitralizē brīvos radikāļus, ir iesaistīts dabīgā kolagēna ražošanas procesos, padara ādu stingrāku un elastīgāku. Turklāt, C vitamīns samazina melanīna ražošanu, samazinot pigmentācijas plankumu un vasarsraibumu veidošanos. C vitamīnam piemīt pretiekaisuma iedarbība, kā arī tas nostiprina asinsvadu sieniņas.

IONTO MEZO Hydra Age

Procedūra piemērota ādai, kurai nepieciešama intensīva mitrināšana, zudis ādas tonuss, novērojams pārmērīgs sausums, sīkās krunciņas un neveselīgs ādas tonis.

IONTO MEZO Botox-Like

Piepilda grumbiņas, izlīdzina ādu, samazina mīmikas krunciņas, kā arī novērš muskuļu kontrakcijas. Sejas, kakla un dekoltē āda pēc procedūras kļūst redzami gludāka, sīko krunciņu tīklojums būtiski samazinās, savukārt dziļākās grumbiņas kļūst seklākas un maigākas.

IONTO MEZO Wrinkle-Fillers

Darbojas tieši problēmas zonā kā krunciņu piepildītājs. Dziļākajās grumbiņās ievadītais preparāts piesaista mitrumu un palielinās apjoma ziņā, aizpildot grumbiņas no iekšpuses. Vēlamais efekts radīsies 8 h stundu laikā un turpināsies ilglaicīgi arī kā epidermas mitrinātājs.

IONTO MEZO VitaMinerals

Spēcīgas iedarbības vitamīnu un minerālvielu komplekss sejas, kakla un dekoltē ādai. Uzlabo ādas elastību, stimulē kolagēna sintēzi, tonizē, baro, mitrina ādu. Aktivizē dabīgo šūnu metabolismu. Āda īsā laikā atgūst jauneklīgu izskatu, izzūd noguruma pēdas, uzlabojas ādas krāsa, tā kļūst elastīga, tvirta, labi apasiņota.

IONTO MEZO Lifting+

Procedūra nodrošina ilglaicīga liftinga efekta saglabāšanos. Tūlītēja konturējoša iedarbība, garantē ilglaicīgu ādas izlīdzināšanu un liftinga efektu. Sejas un kakla āda tiks spēcīgi tonizēta, sejas ovāls kļūs tvirts, acu un lūpu zona pēc veiktā procedūru kursa būtiski uzlabosies.

IONTO MEZO procedūra nav ieteicama, ja ir:

  •  Acne aktīvajā stadijā;
  • sakairināta āda ;
  • hroniskas ādas problēmas;
  • ekzēma, rozācija, psoriāze;
  • grūtniecība, laktācijas periods;
  • problēmas ar asins recēšanu ;
  • diabēts, un/ vai tiek lietots Aspirīns!

BEZMAKSAS KOSMETOLOGA KONSULTĀCIJA

Veicot sejas procedūru skaistumkopšanas salonā “BABOR Beauty Spa Alberts”, iegūsi bezmaksas pieredzējuša kosmetologa konsultāciju par savu ādas tipu un stāvokli, ieteikumus, kam pievērst uzmanību, lai novērstu potenciālas ādas problēmas, un kura no IONTO MEZO procedūrām ir vispiemērotākā tieši Jums.

Kursu speciālists sastāda individuāli katram pacientam.

Vienas procedūras cena  : 75€ (80min.),

ONLINE REZERVĀCIJA

Tālrunis: +371 22333131

E-pasts: info@baborbeautyspa.lv

 

 

 Pieteikties uz konsultāciju/procedūru: Tālr. 00371 22333131 E-pasts: info@baborbeautyspa.lv