IONTO MEZO

KAS IR SEJAS PROCEDŪRA IONTO MEZO?

Ionto Mezo ir skaistumkopšanas procedūra sejai, kuras norises laikā ar aparāta palīdzību notiek aktīvu vielu ievadīšana dziļākajos ādas slāņos.

KAM PIEMĒROTA SEJAS PROCEDŪRA IONTO MEZO, UN KĀDI IR TĀS IEGUVUMI?

Ionto Mezo procedūra piemērota ādai, kurai nepieciešama intensīva mitrināšana, zudis ādas tonuss, novērojams pārmērīgs sausums, sīkas krunciņas un neveselīgs ādas tonis.

Pēc procedūru kursa iziešanas ievērojami uzlabojas ādas mitruma līmenis, tā kļūst elastīgāka, un būtiski samazinās smalkās krunciņas. Tāpat ir novērojama ādas reljefa izlīdzināšanās un ādas krāsas uzlabošanās.

IONTO MEZO  procedūra ir jūtama, taču nav sāpīga.

 

 

ONLINE REZERVĀCIJA:

 

KĀDAS IR SEJAS PROCEDŪRAS IONTO MEZO PRIEKŠROCĪBAS?

Ionto Mezo – tā ir maiga alternatīva injekciju un pildvielu procedūrām.

Aparāta priekšrocība slēpjas tajā, ka apstrādāta tiek visa sejas āda, veicinot fibroblastu, kolagēna un elastīna ražošanu. Kopumā uzlabojas vispārējais ādas stāvoklis, un atkarībā no aktīvā seruma izvēles tiek risinātas konkrētas ādas problēmas:

IONTO MEZO Vitamin C+  

C vitamīns ir viens no spēcīgākajiem antioksidantiem, kas neitralizē brīvos radikāļus, ir iesaistīts dabīgā kolagēna ražošanas procesos, padara ādu stingrāku un elastīgāku. Turklāt, C vitamīns samazina melanīna ražošanu, samazinot pigmentācijas plankumu un vasarsraibumu veidošanos. C vitamīnam piemīt pretiekaisuma iedarbība, kā arī tas nostiprina asinsvadu sieniņas.

IONTO MEZO Hydra Age

Procedūra piemērota ādai, kurai nepieciešama intensīva mitrināšana, zudis ādas tonuss, novērojams pārmērīgs sausums, sīkās krunciņas un neveselīgs ādas tonis.

IONTO MEZO Wrinkle-Fillers

Darbojas tieši problēmas zonā kā krunciņu piepildītājs. Dziļākajās grumbiņās ievadītais preparāts piesaista mitrumu un palielinās apjoma ziņā, aizpildot grumbiņas no iekšpuses. Vēlamais efekts radīsies 8 h stundu laikā un turpināsies ilglaicīgi arī kā epidermas mitrinātājs.

IONTO MEZO VitaMinerals

Spēcīgas iedarbības vitamīnu un minerālvielu komplekss sejas, kakla un dekoltē ādai. Uzlabo ādas elastību, stimulē kolagēna sintēzi, tonizē, baro, mitrina ādu. Aktivizē dabīgo šūnu metabolismu. Āda īsā laikā atgūst jauneklīgu izskatu, izzūd noguruma pēdas, uzlabojas ādas krāsa, tā kļūst elastīga, tvirta, labi apasiņota.

IONTO MEZO Lifting+

Procedūra nodrošina ilglaicīga liftinga efekta saglabāšanos. Tūlītēja konturējoša iedarbība, garantē ilglaicīgu ādas izlīdzināšanu un liftinga efektu. Sejas un kakla āda tiks spēcīgi tonizēta, sejas ovāls kļūs tvirts, acu un lūpu zona pēc veiktā procedūru kursa būtiski uzlabosies.

 

IONTO MEZO procedūra nav ieteicama, ja ir:

  •  Acne aktīvajā stadijā;
  • sakairināta āda ;
  • hroniskas ādas problēmas;
  • ekzēma, rozācija, psoriāze;
  • grūtniecība, laktācijas periods;
  • problēmas ar asins recēšanu ;
  • diabēts, un/ vai tiek lietots Aspirīns!

 

BEZMAKSAS KOSMETOLOGA KONSULTĀCIJA

Veicot sejas procedūru skaistumkopšanas salonā “BABOR Beauty Spa Alberts”, iegūsi bezmaksas pieredzējuša kosmetologa konsultāciju par savu ādas tipu un stāvokli, ieteikumus, kam pievērst uzmanību, lai novērstu potenciālas ādas problēmas, un kura no IONTO MEZO procedūrām ir vispiemērotākā tieši Jums.

 

KĀ PIETEIKTIES  PROCEDŪRAI?

Ietaupiet savu laiku un ērti rezervējiet procedūru vai konsultāciju elektroniski:

ONLINE REZERVĀCIJA

Vai zvaniet: +37122333131

 

IONTO MEZO CENAS

Nosaukums  ​Cena
"IONTO MEZO – SEJA   75EUR

Pirms procedūru cikla sākšanas Jūs aprunāsieties ar mūsu sejas kopšanas speciālistu, kas sniegs pilnvērtīgu konsultāciju.

Ieteicams veikt 4-6 procedūras. Speciālists kursu sagatavo katram individuāli.

Uz tikšanos BABOR Beauty Spa!