IONTO Mezo Placenta

IONTO MEZO – maigi, nomierinoši un nesāpīgi nogādā aktīvās sastāvdaļas ādas dziļākajos slāņos

IONTO MEZO mezoterapija – maiga alternatīva injekciju un pildvielu procedūrām.

Epidermas virsējais slānis stratum corneum jeb raga slānis parasti sagādā vislielākās grūtības, kad vēlamies, lai uz ādu iedarbotos aktīvās sastāvdaļas, nelietojot medicīniskas iekārtas. Kosmētiskā mezoprocedūra, kuras gaitā tiek izmantota uzņēmuma IONTO COMED aparatūra, nodrošina pilnvērtīgu palīdzību šādās situācijās.

Maigi piegādā aktīvās sastāvdaļas dziļākajiem ādas slāņiem

Sejas āda tiek apstrādāta ar mīkstu mezospilventiņu, uz kura iestrādātas sīkas plastmasas adatiņas. Būtiski uzsvērt faktu, ka procedūras norises laikā netiek izmantots spiediens. Rezultātā ādas raga slānī tiek izveidoti mikroskopiski atvērumi, pa kuriem aktīvās sastāvdaļas var nokļūt ādas dziļākos slāņos, pārvarot ādas aizsargmehānismu un iedarbojoties tiešāk un efektīvāk.

mezoterapija

.

Ar mikroskopiski smalku adatiņu palīdzību uz mirkli tiek „atvērts” ādas aizsargslānis.

Tiek ievadītas augstas koncentrācijas aktīvās sastāvdaļas.

.

.

IONTO MEZO procedūras daudzveidīgie ieguvumi: 

  • Efektīvāka aktīvo sastāvdaļu uzsūkšanās, tādējādi sekmējot izvēlēto kosmētikas līdzekļu iedarbību;
  • Lokālās asinsrites veicināšana;
  • Šūnu vielmaiņas sekmēšana;
  • Ūdens piesaistes spējas uzlabošana;
  • Reģenerācijas procesa paātrināšana un pilnveidošana;

IONTO MEZO mezoterapija vislabākos rezultātus nodrošina šādām ādas zonām: sejai, kaklam, dekoltē rajonam.

.

IONTO Mezo Placenta 

ĀDAS ATJAUNOŠANAS TEHNOLOĢIJA NO JAPĀNAS

Procedūra piemērota ādai, kurai nepieciešama spēcīga šūnu atjaunināšana.

IONTO MEZO PLACENTA terapijas laikā izmantotā preparāta pamatā ir cilvēka placentas hidrolizāts, kas satur mazmolekulārus peptīdus un nodrošina aktīvu audu reģenerāciju sejas, kakla un dekoltē zonā.

Preparāts darbojas šūnu līmenī, stimulējot dzīvības procesu norisi, kas gadu gaitā kļūst lēnāka, traucēta vai novājināta. Preparāts ir augsti bioloģiski aktīvs un pilnībā saderīgs ar cilvēka šūnām, neizraisot alerģiskas reakcijas.

Pēc IONTO MEZO PLACENTA kursa iziešanas āda tiek atjaunināta. Tai ir novērojams spēcīgs liftinga efekts, sejas ovāla uzlabošanās, grumbiņu un ādas reljefa izlīdzināšanās, pigmenta plankumu tapšana gaišākiem, ādas asins apgādes, limfas, mitruma un krāsas uzlabošanās, kā arī tauku dziedzeru darbības normalizēšanās.

Ražotājs:

Japan Bio Products Co., Ltd. no Japānas

  • Uzņēmums „JBP Co., Ltd.” ir dibināts 1954. gadā, tam ir savs placentas zinātniskās izpētes institūts, un pasaules tirgū tas ir līderis starp ražotājiem, kas izgatavo preparātus uz placentas bāzes.
  • Pateicoties zinātniskās izpētes darbam un jaunākajām tehnoloģijām, uzņēmums spēj nodrošināt augstākās klases farmaceitiskos preparātus.
  • Uzņēmums garantē augstu ekoloģiskās un tehnoloģiskās attīrīšanas pakāpi, jo izmanto molekulārās frakcionēšanas metodi.

Bezmaksas kosmetologa konsultācija

Veicot sejas procedūras salonā BABOR Beauty Spa Alberts, iegūsi bezmaksas konsultāciju pie pieredzējuša kosmetologa, noskaidrojot savu ādas tipu un stāvokli, gūstot ieteikumus, kam pievērst uzmanību ikdienas kopšanā, lai novērstu potenciālas ādas problēmas, kā arī uzzinot, kā visefektīvāk risināt līdz šim radušās problēmas.

Kursu speciālists sastāda individuāli katram pacientam.

Procedūras cena  :  160 120€ (60min.)

Rezervējiet pakalpojumu