BABOR fluīdu komplekts „Pavasaris 2018”

Kāds ir fluīdu komplekts „Pavasaris 2018”?

Šis ir divām nedēļām paredzēts ampulu kurss ādas atjaunošanai pēc ziemas sezonas. Tajā ir ietverts arī BABOR jaunums – ampulas ideālam ādas mirdzumam, kuras aizsargā ādu pret ierīču izstaroto zilo gaismu, kā arī augstvērtīgais luksusa klases serums – Sea Creation.

Kādam mērķim paredzēts fluīdu komplekts „Pavasaris 2018”?

Komplekta sastāvs:

1 Hydra Plus (mitrinošā ampula) – jaunības eliksīrs un mitrināšanas avots jebkura tipa ādai. Ādas mitrināšanu un mitruma uzturēšanu nodrošina sastāvā esošā hialuronskābe.

1 Algae Active (aļģu ampula) – tīrs jūras svaigums jūsu ādai. Zaļo mikroaļģu ekstrakts nodrošina ilgstošāku mitrināšanu un ādas detoksifikāciju.

2 Beauty Rescue (skaistuma “glābējampulas”) – ādas jaunības funkciju „restarts” trīs babor-easteregg-līmeņos. Ampulas atjauno ādas aizsargbarjeru, aktivizē šūnu atjaunošanos un izveido ādas mitrumu „rezervi”.

1 Oxygen Plus (skābekļa ampula) – skābekļa kokteilis lielpilsētas iedzīvotājai. Pateicoties sīkām skābekļa kapsuliņām, paaugstina ādas šūnu iekšējās enerģijas līmeni.

2 Active Night (nakts aktīvās reģenerācijas ampulas) – „melnā maģija” dusošajām skaistulēm. Melnaļģu ekstrakts reģenerē kolagēna šķiedras, melnās trifeles aktivizē kolagēna sintēzi un pārmodelē sejas kontūras, savukārt melnā vītola ekstrakts paātrina šūnu atjaunošanās tempu.

2 Perfect Glow (ampulas ideālam ādas mirdzumam) – ampulas paredzētas tiem cilvēkiem, kuri ļoti daudz laika pavada pie datora, lietojot planšetdatoru vai viedtālruni. Tās aizsargā pret ierīču izstaroto zilo gaismu.

2 3D Firming (3D liftinga ampulas) – tā ir trīskārša cīņa pret ādas novecošanās pazīmēm: grumbiņu korekcija, dziļais liftings un sejas kontūru atjaunošana.

2 Lift Express (ekspress liftinga ampulas) – gravitācijas un mīmikas radīto krunciņu korekcija. Tūlītēja ādas mikroreljefa izlīdzināšana un aizsardzība pret atūdeņošanos.

1 Sea Creation (Sea Creation serums) – revolūcija „anti-age” jomā. Izsmalcināts ādas kopšanas līdzeklis, kura sastāvā ir augstvērtīgas sastāvdaļas, kas iegūtas okeāna dzelmē.

Kādēļ izvēlēties fluīdu komplektu „Pavasaris 2018”?

Pēc pamatīgas ādas mitrināšanas tā ir īpaši uzņēmīga pret augstas koncentrācijas vielu iedarbību, tāpēc ikviena ādas kopšanas programma ir jāsāk ar intensīvu mitrināšanu. Pēc tam aktīvās sastāvdaļas piesātina ādu ar enerģiju, stimulē tās dabīgos aizsargmehānismus, kā arī šūnu atjaunošanās procesus – rezultāts nebūs ilgi jāgaida, un Jūs varēsiet par to priecāties ilgu laiku! Tikai divas nedēļas, un Jūsu āda izstaros jaunību un skaistumu!

Kā lietot fluīdu komplektu „Pavasaris 2018”?

Pēc ādas notīrīšanas uzklājiet ampulas saturu uz ādas sejas, kakla un dekoltē zonā! Viegli sakratiet ampulu, aptiniet to ar kosmētikas salveti vai arī ievietojiet to komplektā ietvertajā plastmasas ampulu atvērējā! Ar asu kustību nolauziet ampulas augšējo daļu līdz zemākajam iekrāsotajam aplītim! Mirkli nogaidiet! Kad koncentrāts būs iesūcies, uzklājiet savu iecienītāko krēmu! Lietojiet ampulas numurētajā secībā – no 1 līdz 14!

Komplekta cena 50 EUR, 28ml

Par 40 % lētāk, nekā pērkot atsevišķi.

Šī ir īpaša kolekcija, un komplektu skaits ir ierobežots.

 

 Kosmētiku ir iespējams iegādāties salona veikalā Ģertrūdes iela 9, Rīgā. Plašākai informācijai: tālr.+371 22333131 E-pasts: info@baborbeautyspa.lv