ELEKTROPORĀCIJA – alternatīva klasiskai mezoterapijai

 

aparatprocedura

ELEKTROPORĀCIJA –  ALTERNATĪVA KLASISKAI MEZOTERAPIJAI

Aparātprocedūra acīmredzamam un tūlītējam ādas stāvokļa uzlabojumam. Procedūra ir patīkama, bez sāpēm un zilumiem, turklāt neeksistē nekāda veida ierobežojumi pirms un pēc procedūras norises. Un pats galvenais – rezultāts ir redzams uzreiz pēc procedūras veikšanas!

Elektroporāciju sauc arī  par bezadatu mezoterapiju, jo šī metodika ļauj aktīvām vielām neivazīvā (bez injekcijas) ceļā nokļūt dziļākajos ādas slāņos.

Elektroporācijas procedūru izmanto, lai sasniegtu vairākus mērķus – dziļu ādas mitrināšanu un barošanu, krunciņu mazināšanu un ādas tonusa, ovāla atjaunošanu, kā arī akne un un post akne rētu likvidēšanu.

 

ELEKTROPORĀCIJA – hialuronskābe ādā tiek ievadīta ar elektrības starpniecību. 

Tā ir nesāpīga procedūra, taču efekts ir tāds pats – dziļākajos ādas iekšējos slāņos tiek ievadīta hialuronskābe.

Elektroporācija notiek šādi – cilvēkam iedod rokā turēt pozitīvi lādētu medicīnisku ierīci, savukārt kosmetologs uz klienta ādu iedarbojas ar negatīvi lādētu medicīnisku ierīci, to īstenojot sejas masāžas veidā. Tās laikā caur cilvēka ādu tiek vadīti elektroimpulsi, kas ādas šūnu membrānā izveido mikroskopiskus kanāliņus, un tajos acumirklī tiek ievadīta hialuronskābe, šādā veidā tā nonāk dziļākajos ādas iekšējos slāņos.

Elektroporācijas efekts ir apbrīnojams! Tas ir lielisks risinājums, ja nākamajā dienā ir jādodas uz balli un ir ļoti svarīgi tajā labi izskatīties.

Ar elektroporāciju ievadītā hialuronskābe ādā patiešām dara brīnumus – jau pēc vienas procedūras āda izskatās veselīgāka, jaunāka un gludāka. 

Būtiski ir ņemt vērā faktu, ka hialuronskābe organismā ātri uzsūcas, tāpēc dienā, kad tiek īstenota aprakstītā procedūra, noteikti ir jādzer pietiekami daudz ūdens. Tāpat ir jārēķinās ar to, ka pēc viena elektroporācijas seansa efekts nebūs ilgstošs. Ja ir vēlēšanās panākt ilglaicīgu rezultātu, ir jāveic procedūru kurss, kura apjomu veido 5-6 reizes, procedūru atkārtojot reizi nedēļā. Veicot pilnu kursu, ādā tiek izveidots hialuronskābes uzkrājums. Pateicoties tam, uzlabojas ādas asinsrite un vielmaiņa, āda kļūst jaunāka, svaigāka, kā arī izlīdzinās sīkās grumbiņas.

Procedūras cena  : 65€ (75min.)

 

 

 Pieteikties uz konsultāciju/procedūru: Tālr. 00371 22333131 E-pasts: info@baborbeautyspa.lv