Sejas liftings – rīcības plāns, kas Tev jādara, lai paceltu noslīdējušu ādu!

Liftings sejai – kad tas ir nepieciešams? 

Mūsdienās daudzām sievietēm noslīdējusi sejas āda parādās jau pēc 25 gadu vecuma, un to visvairāk ietekmē neveselīgs uzturs, smēķēšana, stress, medikamenti, dabīgā saule un solārijs, kā arī hormonālas izmaiņas sievietes organismā un, protams, zemes pievilkšanās spēks. Šo faktoru ietekmē ādas elastība samazinās, tāpēc arī āda noslīd.

Ļoti lielā mērā āda un ādas problēmas tiek mantotas ģenētiski, turklāt savdabīgi ir tas, ka āda visbiežāk tiek mantota nevis no vecākiem, bet no vecvecākiem.

Sejas ādas noslīdēšana tiek skaidrota arī ar to, ka ar gadiem cilvēkam samazinās kaulu masa, un sejas ādai vairs nav, uz kā turēties, tāpēc tā noslīd. Ir novērots, ka sievietēm, kam sejas augšdaļā ir izteiksmīgi vaigu kauli, ādas noslīdēšana nav tik izteikta. Daudz biežāk ar šādu problēmu saskaras sievietes, kam vaigu kauli nav izteikti, ir šaura vai ovāla sejas forma.

Pirmais, kur sejā var redzēt, ka āda ir sākusi noslīdēt, ir vaigi, sejas ovāls vairs nav tik izteikts, kā arī nereti veidojas dubultzods. Šādu ādas noslīdēšanu var novērst, ja tiek veiktas sejas muskulatūru stiprinošas procedūras jeb sejas liftings.

“Babor Beauty SPA Alberts” kosmetoloģe Līva Gerharde uzsver, ka ļoti svarīgi ir jau laikus rūpēties par to, lai āda nenoslīd, jo, ja āda jau ir noslīdējusi, to pacelt ir grūti, pat veicot sejas procedūras, ar kurām tiek veicināts ādas liftings.

Lai sievietei pēc iespējas ilgāk būtu dabīgs ādas liftings, ieteicams kontrolēt un censties novērst ieradumus, kas var veicināt ādas noslīdēšanu, piemēram, nevēlams ieradums ir atspiest vaigus un zodu dūrēs vai arī guļot iespiest vaigus spilvenā. Vislabākais veids, kā saglabāt dabisku ādas liftingu, ir gulēt uz muguras. Lai veicinātu ādas liftingu, var arī veikt pašmasāžu, tad ir jāmasē pa sejas langera līnijām – virzienā uz augšu.

Liftings – sejas procedūras, kas nodrošina efektīvāko liftingu?

“Babor Beauty SPA Alberts” kosmetoloģe Līva Gerharde atklāj sejas procedūru, kas dod ļoti labu liftinga efektu – arī tad, ja āda jau ir noslīdējusi. Tas ir  IONTO LIFT liftings. Procedūra  tiek veikta šādi – kosmetologs ar diviem medicīniskiem uzgaļiem iedarbojas uz sejas muskulatūru, liekot uzgaļus muskulim vienā un otrā galā, raida elektroimpulsus. Šādā veidā sejas muskuļiem tiek veikta sava veida elektrošoka terapija – tie izstiepjas un saraujas, un tādējādi tiek trenēti. Savukārt, sejas muskuļiem nostiprinoties, āda paceļas un arī izlīdzinās grumbiņas, šādā veidā tiek panākts liftinga efekts. IONTO LIFT liftinga procedūra ir nesāpīga, turklāt tā dod acīmredzamu rezultātu jau pēc pirmās procedūras. Protams, lai rezultāts būtu noturīgs, jāveic kurss 3-5 procedūras. Pēc tam, lai iegūtais rezultāts – ādas liftings saglabātos, procedūru ieteicams atkārtot reizi mēnesī.

Kosmetoloģe arī uzsver, ka pārsteidzoši labu liftinga efektu dod modulējošās sejas procedūras jeb bandāžas sejas maskas.

 Kā mājas apstākļos var tikt atjaunota ādas elastība un panākts liftings?

Mājas apstākļos var veikt dažādas liftinga sejas procedūras, piemēram, klāt uz sejas vēsas un siltas kompreses, turklāt procedūru jāiesāk un jāpabeidz ar vēsu kompresi. Šādā veidā tiks veicināts ādas liftings – atjaunota ādas elastība un arī nostiprināta sejas muskulatūra. Ja vēlas panākt vēl spēcīgāku liftinga efektu, pēc kompresēm uz ādas ieteicams uzklāt liftinga serumu vai liftinga masku ar spēcīgu iedarbību, jo tad āda ir īpaši sagatavota uzņemt aktīvās vielas. Sejas liftings var tikt panākts, arī trenējot ādas muskulatūru ar sejas vingrojumiem. Taču tad tie ir jāveic regulāri un ilgstoši.