IONTO MEZO ar placentu novecojušas ādas atjaunošanai – tagad arī Latvijā!

IONTO MEZO ar placentu novecojušas ādas atjaunošanai – tagad arī Latvijā! 

Japānas kosmētikas zīmols Japan Bio Products Co., Ltd. sadarbībā ar Japānas Placentas zinātniskās izpētes institūtu ir izstrādājis unikālu, uz nanotehnoloģiju bāzes radītu līdzekli ādas atjaunošanai – placentas serumu, kura sastāvā ietilpst no cilvēka organisma iegūta placenta. 

Šis kosmētiskais līdzeklis tagad ir pieejams arī Latvijā, un maksimāla efekta panākšanai mezoterapijas rezultātā (procedūra Ionto Mezo Placenta) tas tiek ievadīts ādas dziļākajos slāņos, kur tas veic neiespējamo misiju – atjauno novecojušās ādas šūnas. 

 

Kā placenta var paildzināt ādas jaunību?

Salona BABOR Beauty SPA Alberts kosmetoloģe Inga Saulīte skaidro, ka cilvēka placentai piemīt apbrīnojamas īpašības. Placenta satur bioloģiski aktīvas vielas un ķīmiskus savienojumus, kas mātes organismā auglim nodrošina iespēju pilnvērtīgi augt un attīstīties – enzīmus, polisaharīdus, aminoskābes, proteīnus, daudzveidīgas minerālvielas, vitamīnus u.c.

Tieši tādā pašā veidā placenta iedarbojas arī uz ādu, sekmējot novecojušo šūnu atjaunošanos. Būtiski ir uzsvērt faktu, ka visefektīvāko un labāko rezultātu nodrošina tieši no cilvēka organisma iegūtā placenta, kas bioloģiski ir vispiemērotākā cilvēka ādai. Protams, izmantojot placentu kosmētisko līdzekļu ražošanā, tā tiek medicīniski attīrīta, tādēļ tā ir pilnībā droša cilvēka organismam.

IONTO MEZO procedūras laikā placenta iekļūst dziļākajos ādas slāņos

Salona BABOR Beauty SPA Alberts kosmetoloģe Inga Saulīte atklāj: “Mēs, salona kosmetologi, vēlējāmies piedāvāt cilvēkiem procedūru, kuras laikā iespējams panākt placentas seruma maksimālu iedarbību uz ādu. Vislabāk to var īstenot, veicot mezoterapiju – procedūru Ionto Mezo Placenta, kuras norisē serums tiek dziļi ievadīts ādā.

Procedūra notiek šādi – kosmetologs uz cilvēka ādu iedarbojas ar medicīnisku ierīci, kurai galā iestrādātas daudzas un ļoti sīkas adatiņas. Ar tām ādā tiek izveidoti mikroskopiski kanāliņi, kuros uzreiz tiek iepildīts placentas serums. Šie kanāliņi ļoti ātri aizveras. Pēc procedūras norises ādai var tikt novērots tikai neliels apsārtums.

Iedarbojoties ar mezoterapijas ierīci, ādai tiek radīts mehānisks kairinājums. Šī iemesla dēļ tā “sasparojas”, un konkrētajā brīdī ādā vēl intensīvāk norisinās reģenerācijas process, tādējādi placentas seruma iedarbību padarot divkārt efektīvu.

Lūk, galvenie ieguvumi, ko procedūra Ionto Mezo Placenta nodrošina ādai:

  • Veicina ādas vielmaiņas procesus un asinsriti, panākot šūnu atjaunošanos. Placentā esošajām vielām nonākot ādas dziļākajos slāņos, tiek sintezētas vērtīgas un iedarbīgas vielas, piemēram, kolagēns, kas ir nepieciešams, lai āda saglabātu tvirtumu un elastīgumu.
  • Veicot mezoterapiju ar placentu, tiek uzlabota sejas ādas krāsa.

Šīs procedūras rezultātā iespējams efektīvi samazināt ādas pigmentāciju, kā arī uzlabot ādas imunitāti, dāvājot tai spēku cīnīties pret infekcijām, piemēram, pinnēm. Tāpat procedūra vienlaikus rada liftinga efektu, piemēram, atjaunojot sejas ovālu.

Mezoterapija bez sāpēm

Procedūru Ionto Mezo Placenta, kuras laikā ādā tiek ievadīts unikālais placentas serums, iespējams veikt jebkurai sejas daļai, arī tajās vietās, kur mezoterapiju parasti neveic, piemēram, acu plakstiņiem, ja cilvēks vēlas atjaunot plakstiņu ādu, samazinot grumbiņas un efektīvi paceļot plakstiņus. Tāpat šī procedūra ir piemērota augšlūpai, kakla ādai, dekoltē zonai u.c.

Jau pēc vienas procedūras apmeklējuma reizes vislabākais efekts ir redzams nākamajā dienā – āda acīmredzami kļūst tvirtāka un gludāka. Šī iemesla dēļ cilvēki mezoterapiju bieži veic pirms nozīmīgiem pasākumiem, lai ātri uzlabotu izskatu.

Tiesa, lai panāktu paliekošu efektu, būtu vēlams apmeklēt pilnu procedūru kursu, kas veido 3-5 reizes.

IONTO MEZO procedūras rezultātā ir iespējams lieliski risināt arī citas ādas problēmas. Ievadot ādā aktīvās vielas, piemēram, hialuronskābi vai spēcīgas iedarbības kosmētiskos līdzekļus, kas ietilpst BABOR klāstā, ādu ir iespējams pilnvērtīgi mitrināt, novērst pigmentācijas plankumus, pinnes, kā arī izlīdzināt grumbiņas.

Jāatzīst, ka līdz šim daudzām sievietēm mezoterapija ir saglabājusies atmiņā kā sāpīga procedūra, kas katrā ziņā nerada patīkamas asociācijas. Kosmetoloģe Inga Saulīte uzver, ka salonā BABOR Beauty SPA Alberts piedāvātā mezoterapija ir atšķirīga, jo tiek veikta ar modernāko medicīnisko ierīci, kuras adatiņas ir tik smalkas un tik ātri vibrē, ka cilvēks procedūras laikā nejūt izteiktas sāpes.

Ionto Mezo Placenta >>>