BABOR Fluīdu Ziemassvētku kalendārs!

24 DIENU SKAISTUMA AMPULU KURSS 

Ar ko sākas brīnumi? Ar vēlēšanās piepildīšanos.

Ideāla āda = izdevušies Ziemassvētki!

Ierobežotas kolekcijas BABOR Ziemassvētku kalendārs, kurā sastāvā ir 24 skaistuma ampulas ar daudzfunkcionālu un tūlītēju iedarbību, kuru dāvāto rezultātu jūs varēsiet ne tikai vizuāli saskatīt, bet arī sajust!

Nevainojams un mirdzošs ādas tonis nodrošinās pašpārliecību, kas ir tik ļoti nepieciešama šajā trauksmainajā svētku laikā, lai vienmēr spētu būt labā formā brīžos, kad var atgadīties jebkas.

Ir jāiegādājas dāvanas, jāizcep pīrādziņi un jārotā eglīte – par to visu ir jāpaspēj parūpēties! Un jūsu āda nav izņēmums! Pārliecība par savu skaistumu dod mums pozitīvu enerģiju, lai mēs spētu radīt svētku gaisotni. Tieši tas arī Jaunā gada gaidīšanas laiku dara tik neaizmirstamu un tik īpašu mums pašiem un mūsu tuviniekiem!

 

 

BABOR FLUĪDU ZIEMASSVĒTKU KALENDĀRĀ IR IETVERTI ŠĀDI AMPULU KONCENTRĀTI:

2 x mitrinošās ampulas – jaunības eliksīrs un mitrināšanas avots jebkura tipa ādai. Ādas mitrināšanu un mitruma uzturēšanu nodrošina sastāvā esošā hialuronskābe.

3 x aļģu ampulas – jūras svaigums jūsu ādai. Zaļo mikroaļģu ekstrakts nodrošina ilgstošāku mitrināšanu un ādas detoksifikāciju.

2 x trīskārša efekta ampulas – ādas jaunības funkciju “restarts” trīs līmeņos. Ampulas atjauno ādas aizsargbarjeru, aktivizē šūnu atjaunošanos un veido ādas mitruma “rezervi”.

3 x nakts aktīvās reģenerācijas ampulas – “melnā maģija” dusošajām skaistulēm. Melnaļģu ekstrakts reģenerē kolagēna šķiedras, melnās trifeles aktivizē kolagēna sintēzi un pārmodelē sejas kontūras, savukārt melnā vītola ekstrakts paātrina šūnu atjaunošanās tempu.

3 x kolagēna aktivācijas ampulas – dziļam ādas liftingam. Ampulas stimulē kolagēna sintēzi un pārstrukturē kolagēna šķiedras, veidojot pareizu un tvirtu ādas karkasu.

3 x divu fāžu ādas jaunības kontroles ampulas – jauns atklājums epidermas lipīdu izpētes jomā. 2 fāžu iedarbība – ampulu koncentrāts iedarbojas nekavējoties, radot pilna komforta sajūtu, līdzīgu tai, kas rodas pēc krēma uzklāšanas. Izlīdzina grumbiņas un padara izteiktākas sejas kontūras.

2 x 3D liftinga ampulas – tā ir trīskārša cīņa pret ādas novecošanās pazīmēm – grumbiņu korekcija, dziļais liftings un sejas kontūru atjaunošana.

3 x ekspress liftinga ampulas – gravitācijas un mīmikas radīto krunciņu korekcija. Tūlītēja ādas mikroreljefa izlīdzināšana un aizsardzība pret atūdeņošanos.

3 x SeaCreation serums – revolūcija “anti-age” jomā. Izsmalcināts ādas kopšanas līdzeklis, kura sastāvā ir augstvērtīgas sastāvdaļas, kas iegūtas okeāna dziļumos.

 

KOMPLEKTĀ 24 FLUĪDI, tilpums: 46 ml, cena 75 EUR

Par 45 % lētāk, nekā pērkot atsevišķi.

LIETOŠANA:

Nedaudz sakratiet ampuliņu, saņemiet pirkstos tās kakliņu, izmantojot kosmētikas salveti, vai arī izmantojiet komplektam pievienoto plastmasas piederumu ampulu atvēršanai. Ar asu kustību nolauziet ampulas augšējo daļu līdz apakšējai riņķveida svītriņai. Nedaudz uzgaidiet.

Pēc ādas notīrīšanas uzklājiet ampuliņas saturu uz sejas, kakla un dekoltē zonas no rīta vai vakarā.

Kad koncentrāts ir iesūcies ādā, uzklājiet savu iecienītāko krēmu.

Izmantojiet visas ampuliņas secīgā kārtībā – no 1 līdz 24.

Ampulas ir paredzētas tikai ārīgai lietošanai!