BABOR fluīdu komplekts “WITH LOVE”

Kāds ir fluīdu komplekts „WITH LOVE”?

Šis ir vienai nedēļai paredzēts ampulu kurss ādas atjaunošanai.  Tajā ir ietverts arī BABOR jaunums – ampulas ideālam ādas mirdzumam, kuras aizsargā ādu pret ierīču izstaroto zilo gaismu.

Komplekta sastāvs:

Hydra Plus (mitrinošā ampula) – jaunības eliksīrs un mitrināšanas avots jebkura tipa ādai. Ādas mitrināšanu un mitruma uzturēšanu nodrošina sastāvā esošā hialuronskābe.

 Beauty Rescue (skaistuma “glābējampulas”) – ādas jaunības funkciju „restarts” trīs babor ampulu komplekts with lovelīmeņos. Ampulas atjauno ādas aizsargbarjeru, aktivizē šūnu atjaunošanos un izveido ādas mitrumu „rezervi”.

 Oxygen Plus (skābekļa ampula) – skābekļa kokteilis lielpilsētas iedzīvotājai. Pateicoties sīkām skābekļa kapsuliņām, paaugstina ādas šūnu iekšējās enerģijas līmeni.

 Active Night (nakts aktīvās reģenerācijas ampulas) – „melnā maģija” dusošajām skaistulēm. Melnaļģu ekstrakts reģenerē kolagēna šķiedras, melnās trifeles aktivizē kolagēna sintēzi un pārmodelē sejas kontūras, savukārt melnā vītola ekstrakts paātrina šūnu atjaunošanās tempu.

Perfect Glow (ampulas ideālam ādas mirdzumam) – ampulas paredzētas tiem cilvēkiem, kuri ļoti daudz laika pavada pie datora, lietojot planšetdatoru vai viedtālruni. Tās aizsargā pret ierīču izstaroto zilo gaismu.

 3D Firming (3D liftinga ampulas) – tā ir trīskārša cīņa pret ādas novecošanās pazīmēm: grumbiņu korekcija, dziļais liftings un sejas kontūru atjaunošana.

 Lift Express (ekspress liftinga ampulas) – gravitācijas un mīmikas radīto krunciņu korekcija. Tūlītēja ādas mikroreljefa izlīdzināšana un aizsardzība pret atūdeņošanos.

Kādēļ izvēlēties fluīdu komplektu „WITH LOVE”?

Pēc pamatīgas ādas mitrināšanas tā ir īpaši uzņēmīga pret augstas koncentrācijas vielu iedarbību, tāpēc ikviena ādas kopšanas programma ir jāsāk ar intensīvu mitrināšanu. Pēc tam aktīvās sastāvdaļas piesātina ādu ar enerģiju, stimulē tās dabīgos aizsargmehānismus, kā arī šūnu atjaunošanās procesus.

Kā lietot fluīdu komplektu „WITH LOVE”?

Pēc ādas notīrīšanas uzklājiet ampulas saturu uz ādas sejas, kakla un dekoltē zonā! Viegli sakratiet ampulu, aptiniet to ar kosmētikas salveti vai arī ievietojiet to komplektā ietvertajā plastmasas ampulu atvērējā! Ar asu kustību nolauziet ampulas augšējo daļu līdz zemākajam iekrāsotajam aplītim! Mirkli nogaidiet! Kad koncentrāts būs iesūcies, uzklājiet savu iecienītāko krēmu!

Komplekta cena 28 EUR, 7*2ml

Šī ir īpaša kolekcija, un komplektu skaits ir ierobežots.

 

 

babor kosmetika

babor fluids